ksnklb

Ти точно чула про цей шамупнь

Ти точно чула про цей шамупнь

Мені здається, що не існує людини, яка б не бачила цю баночку. Як не на полицях магазинів, то у фільмі вона точно з'явилась на полиці головної героїні.
І тепер ця баночка OGX з'явилась і у мене 🥰.
Про цей шампунь я чула дуже різні відгуки, а це ще більше підігріло мою цікавість.
Волосся у мене пряме, нефарбоване, шкіра голови схильна до лупи.

Ти точно чула про цей шамупнь
Ти точно чула про цей шамупнь

Баночка у 385ml все каже сама за себе)) Дизайн, форма вже дуже впізнавані. Мінімальна інформація присутня. Форма досить зручна, щоб набрати потрібну кількість шампуню. Дозатор фліп-топ, закривається до кінця.

Консистенція шамупню дуже густа, коричневого кольору, схожа на згущене молоко. Піниться дуже добре.
Аромат яскравий, дуууже апетитний, також схожий на згущене молоко.
Піна також змивається легко.
У складі немає sls, присутні олійки, гліцерин, гідролізат кератину.

На фото волосся помите лише цим шампунем, без масок та кондиціонеру. Лише для сушіння я використала термозахист від Mermade.
Після миття моє волосся не обтяжене, воно добре вимите, немає свербіжу та лупи. Волосся гладеньке, блискуче, "живе" на дотик, розсипчасте, легко розчісується. Та для більшої гладкості я б ще додала олійку, а в ідеалі кондиціонер, хоча і в соло мені подобається ефект від цього шамупню.
Використовувала цей шамупнь не раз, і з кондиціонером, і з маскою, і сам, і всі рази він давав чудовий ефект на моєму волоссю.