Ганночка Тетяна

Пінка для вмивання Holika Holika Soda Tok Tok Clean Pore Deep Cleansing Foam

Пінка для вмивання Holika Holika Soda Tok Tok Clean Pore Deep Cleansing Foam
Пінка для вмивання Holika Holika Soda Tok Tok Clean Pore Deep Cleansing Foam
Пінка для вмивання Holika Holika Soda Tok Tok Clean Pore Deep Cleansing Foam

Для вмивання обличчя я використовую виключно корейські пінки. Мій тип комбінований, схильний до жирності.

Попередньо я завжди очищую шкіру за допомогою міцелярної води, видаляючи макіяж, тому від такого засобу, як пінка, очікую лише якісного доочищення від бруду, себуму і залишків косметики.

Пінка для вмивання Holika Holika Soda Tok Tok Clean Pore Deep Cleansing Foam

Пінка у м'якій тубі, об'ємом 150 мл.
Консистенція її досить густа, але текстура трохи незвична, бо окрім мілкого абразиву, якій у ній міститься, є ще гранули блакитного кольору.

Аромат засобу приємний, содово-лимонний, на шкірі потім практично не відчувається. Мені він подобається, пахне натурально, максимально приближено до цих продуктів.

Пінка дуже економна у використанні, бо для вмивання потрібно дружно малої кількості, буквально горошини, так як вона гарно піниться. Піну утворює об'ємну, пишну і м'яку

По правилам любу корейську пінку потрібно взбивати за допомогою сіточки, або спеціальних для того ємностей, а не наносити її в чистому/концентрованому вигляді.

При взбиванні цієї пінки блактині гранули швидко розчиняються, а от мілкий абразив не одразу і при активних масажних рухах він відчувається, надаючи легкий скрабуючий ефект. Але він делікатний, не грубий.

В процесі вмивання відчуття у мене комфортні: піна не викликає печіння, чи пощіпування, не подразнює очі. Вона ефективно очищує, до легкого скрипу, проте бережно, не агресивно, змивається легко.

Мою шкіру не пересушує, і не провокує стягнення. Після вмивання забезпечує відчуття ідеальної чистоти і свіжості.
Шкіра гладенька, м'яка і приємна на дотик, виглядає матовою, пори звужені.
Пінка у мене не викликала нарікань, вона повністю мене влаштовує.