Mariya Trofimova

Montale Wild Pears. Хто вкрав мої груші?

Montale Wild Pears. Хто вкрав мої груші?

Він чекав свого зіркового часу майже 5 місяців у темній шафі.

Придбала я його в грудні, те що я отримала мені зовсім не сподобалась (відстоювався з дороги він 2 дні, а це як виявилось - мало, дуже мало).

Зі старту мене зустрів чарівний лимонадний дюшес, солоденький з легкою кислинкою.

Дюшеска на сцені пробула секунд 30, після чарівного реверансу втікла за лаштунки. На біс не вийшла.

Що мені залишилось?

Запудрена гвоздика. Старе, сухе мило, яке бабуся поклала до шафи від молі, ще за часи перебудови.

« - Від вас арахісом пахне. Я люблю арахіс.

- А від вас — благородною старістю та милом. »

Я вже була готова відправити в смітник ці дикі груші, але Strange Love порадила дати їм шанс, гарненько відстояти та зазнайомитись з ними в теплу погоду.

І вона мала рацію🖤

Добряче відстоявшись та на теплому весняному повітрі він все ж заграв.

Заграла та неймовірно приваблива дюшеска, яскрава та життєрадісна.

Чудовий лимонадний дюшес, від якого на обличчі сама собою вимальовується посмішка.

Але на фоні я все ще відчуваю мильність, вона вже не така ядуча, як в перше знайомство, але виражена.

Звучить досить гарно, але ретрово.

Гучність груш не довговічна, вони стихають впродовж 2 годин, дуже тихенько сидять на фоні пудрової гвоздики.

Ваніль відчувається слабко, на старті її не чую зовсім, вона пробивається десь під кінець.

Звісно можна було викрутити цю грушу на максимум, щедро здобрити ваніллю, але тоді б ми мали смачну літню поливашку, повністю позбавлену індивідуальності.

Хоча ці запудрені квіти в базі роблять звучання трохи ретровим, на перший погляд, краса цього аромату саме у вдалому балансі - соковиті груші + сухі та трохи гіркуваті квіти.

Аромат заявлений як унісекс, але я б віднесла його більше до жіночого аромату.

Не шлейфові (принаймні двох розпилень для цього недостатньо), як на мене, аромат сидить близько до шкіри.

Стійкість хороша, тримається до прання, але не гучно.

Поки в мене на ньому гіперфіксація, не можу впустити його з рук. Однозначно це дуже гарний аромат, але більший об'єм брати не буду, 2 мл мені цілком достатньо.

А вам сподобались ці дикі груші?