YuliHrytskoff

Бальзам для губ Catrice Drunk'n Diamonds Plumping Lip Balm

Бальзам для губ Catrice Drunk'n Diamonds Plumping Lip Balm

Не так давно в одного з моїх улюблених брендів декоративної косметики Catrice вийшла новинка- бальзам для губ Drunk'n Diamonds. Звичайно ж, я не могла не купити його собі) Загалом, бальзам представлений у трьох ходових і універсальних відтінках, а я вирішила спробувати його у самому світлому відтінку під номером 10. А своїми враженнями про нього поділюсь у даному дописі.

Дизайн бальзамчику дуже симпатичний! Класичний тюбик ніжно-рожевого кольору з висувним стіком та кришечкою.

Механізм, що викручує стік бальзаму, працює добре, не заїдає. На дні - номер бальзаму та графічне зображення відтінку.

Особливу увагу привертає кришечка - прозора з великою кількістю блискіток - ну дуже круто дивиться! Закривається міцно, не злітає. Надписи з часом не стираються.

Стік прямий, має чіткі рівні грані, зріз скошений і гострий, при користуванні, звичайно, затупляється. Весь стік має дуже цікаву різьблену текстуру і просто неймовірно сяє на сонечку!

Консистенція. Стік бальзаму твердий, не тане та не ламається; але при цьому дуже податливий і приємно-м'який при нанесенні помади. Трішки жирнуватий. При нанесені на губи підтаює і відчувається все ж таки більше як бальзам, аніж як помада.

Текстура бальзаму містить велику кількість дуже дрібного, ледь помітного шиммеру.

Насиченість. Бальзам має дуже легеньку, невагому текстуру, тому й при нанесенні на губи лягає тонкою, ледь помітною вуаллю. Але саме це мені в ньому найбільше подобається. При нанесенні в один тоненький шар бальзам практично напівпрозорий, надає тільки легенький відтінок і красивий блиск. А от при наслоюванні (але тут важливо не переборщити!) бальзам дає вже більш насичений світло-рожевий колір. Якщо додатково підвести губи контуром - губи виглядатимуть як з класичною сатиновою помадою. Люблю даний бальзам за таку універсальність!

Запах - приємний квітково-косметичний, ненав"язливий.

Смак. Нейтральний - бальзам ні солодкий, ні гіркий, смак практично не відчувається.

Нанесення. Наноситься бальзамчик дуже легко, просто скользить по губах за рахунок своєї злегка жирнуватої текстури. Шкіру губ не царапає, пігмент губ повністю не перекриває. Нашарування можливе, але тут основне не перестаратись, бо в такому випадку бальзам може зібратись в дуже некрасиву полоску на стику губ (ну але це вже треба досить багато його нанести).

Бальзам не затікає в складочки чи за межі губ, не підкреслює рельєф губ.

На губах відчувається комфортно, не сушить.

Фініш глянцевий, блискучий, але бальзам дивиться одним полотном, розгледіти в ньому окремі блискітки практично неможливо.

Стійкість в бальзаму не дуже велика - близько двох годин. Далі треба поновляти. Перекус не переживе. На посуді відбивається. Ну але треба розуміти, що, в першу чергу, це бальзам для губ, а не помада, тому й стійкість невелика.

Демакіяж. Тут ніяких зусиль не потрібно взагалі - стирається бальзам звичайною сухою серветкою.

Ну і щодо доглядових властивостей. Поки бальзам знаходиться на губах, він і зволожує, і навіть живить шкіру губ; захищає від вітру, морозу чи сонця, не дає губам пересохнути і потріскатися. Але пролонгованої дії не має. В принципі, як бальзам для губ з декоративними властивостями - доволі непогано себе показав, але підлікувати ним губи, коли вони вже в плачевному стані - не вдасться.

Як я уже казала вище - у мене бальзам у самому світлому і ніжному відтінку з усієї колекції - №10. Це дуже-дуже ніжний рожевий відтінок, не насичений і не кричащий. Дуже красиво дивиться літом! Практично напівпрозорий. Якщо нанести грубим шаром - може відбілювати губи. Дівчатам зі смуглою шкірою, думаю, не дуже личитиме. Даний відтінок для представниць доволі світлої шкіри.

Також відтінок красиво поєднується із макіяжем в стилі "Смоукі айс".

Виглядає дуже ніжно- надає губам напівпрозорого рожевого відтінку.

Дуже гарний блиск!

Виглядає більш насичено! Здебільшого, так даний бальзам і ношу!

Бальзамом я задоволена! Хороша якість, доступна ціна... Вдале поєднання доглядових та декоративних функцій! До покупки рекомендую, а сама, можливо, спробую й у інших відтінках!