Zera Khaibulaeva

Додаємо тіні за допомогою румʼян Lamel 404

Додаємо тіні за допомогою румʼян Lamel 404

Я продовжую вдосконалювати свій самомакіяж і за допомогою дописів дівчат у клубі я дізналась про такий чудовий продукт, який створює природні тіні на обличчі.

Фото упаковки робила одразу, як вони приїхали до мене.

Як бачите, є захисна слюда, упаковка приїхала не пошкоджена, що є великим плюсом. Адже саме упакування трохи крихке.

На останньому фото- в користуванні протягом двох місяців.

Я колись мала такі румʼяна у іншому відтінку, після невдалого падіння, нажаль розсипались. Але тепер я знаю про їх крихкість і стараюсь, аби вони не падали.

Додаємо тіні за допомогою румʼян Lamel 404
Додаємо тіні за допомогою румʼян Lamel 404
Додаємо тіні за допомогою румʼян Lamel 404
Додаємо тіні за допомогою румʼян Lamel 404

Отже відтінок 404. Він ідеальний, без рудини, а має гарний сірий холодний підтон.

Текстура дуже приємна, пудрова, оксамитова.

Румʼяна легко наносяться, не роблять нерівномірних плям.

Спочатку я зволожую обличчя, наношу тональний, а потім за допомогою скошеного пензлика набираю та наношу на скули. Поверх цих румʼян вже наношу рідкі кремові у рожевому відтінку. Виходить трохи вологий та натуральний фініш, натуральний румʼянець але з з природними тінями. Може здатись, що забагато рожевого, але зараз такий тренд😄 Зайве можна забрати))

За допомогою сухого спогад можна трохи забрати, якщо вам здасться забагато. Але з 404 важко перестаратись.

Я помітила, що на фотографіях моє обличчя виразніше виглядає.

Насправді, методів нанесення є дуже багато, тут треба підглядати у дівчат або дивитись відео на ютуб, тік-ток та пробувати.

Я вже майже два місяці користуюсь, вони вже стали невідʼємною частиною мого макіяжу і шкодую, що не мала їх раніше😌

Якщо ви ще їх не маєте, то любʼязно запрошую до нашого клубу♥️

Доречі, на сайті зараз діє гарна акція-блиск топпер у подарунок при купівлі товарів Lamel на невеличку суму🌷