Ирина ❤️

Блиск для губ

Блиск для губ

Це вже мій другий блиск від Maybelline, кілька років тому був у відтінку 003 Moon, колір був нюдовий рожево-коричневий, майже прозорий, рідний колір губ не сильно перекривав, у ньому був дуже дрібний шиммер, на губах він не відчувався, це не окремі великі блискітки, на сонечку шиммер красиво переливався якщо не плутаю якимось блакитним кольором. Цього року у мене з'явився відтінок 004 Silk, це теж нюд рожево-коричневий, але вже щільніший колір, відтінок губ перекриває, без шиммера. Блиск не липкий (наскільки не липким може бути блиск для губ), дає гарний лаковий блиск, не розтікається, носила як з олівцем так і без. За стійкістю десь години 3, воду/чай витримує, їду вже ні. Сходить непомітно і акуратно. Губи не сушить. Має дуже приємний солодкий аромат, як щось кавове. Аплікатор великий скошений, але мої губи їм було дуже зручно фарбувати

Незважаючи на те, що блиск дуже комфортний на губах, в черговий раз переконалася, що блиски для губ це не моє, я люблю коли макіяж тримається весь день, тому у мене в улюблених рідки матові помади NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream та MAC Matte Lipstick, Charlotte Tilbury Matte Revolution

Блиски віддала дочці, вона любить їх більше помад. Якщо ви любите блиски для губ, можу рекомендувати спробувати

Блиск для губ
Блиск для губ
Блиск для губ
Блиск для губ