Фечко Христина

Хвалюся колекцією олівців GlamBee

Хвалюся колекцією олівців GlamBee

Впевнена, що більшість, якщо не всі, користувалися, пробували чи чули про ці олівці

Олівці мають хорошу кольорову гаму, та приємну у використанні текстуру

Також ці олівці мають нашумівші відтінки, а саме 110 та 111 відтінки, але мені ті відтінки не дуже подобаються тому в моїй колекції їх нема

Загалом вони мені подобаються, але рука більше тягнеться до механічних олівців від Colour Intense

  • Відтінок 102 — взагалі не люблю, погано подивилася і купила бо в приміщенні тоді було темно і не побачила, що він дещо мерехтить тож лежить без роботи
  • Відтінок 107 — світленький коричневий, гарний
  • Відтінок 108 — світленький відтінок, подібний до 112, але має більшу теплоту, цей відтінок використовую час від часу в комбінації з коричневим від Patricia Ledo
  • Відтінок 109 — схожий на 107, але 107 має більше фіолетовий, а в 109-го щедо помаранчевий відтінок
  • Нашумівшого 110-го відтінку в мене нема бо він мені не подобається, взагалі не розумію того гайпу навколо нього, чула безліч відгуків що це універсальний нюдовий олівець, але на моїй губах він йде в помаранчево-рожевий і на мені це виглядає ну дуже дивно і не красиво
    Відтінок 112 — цей відтінок я вважаю більш нюдовим в порівнянні з 110-м, він світлий нейтральний, цуй відтінок теж часто використовую в комбінації
  • Відтінок 113 — колір дещо дивний, але загалом дуже гарний, його можна наносити на цент, можна і на всі губи, але це вже залежить від того, який у вас кольоротип, цей відтінок теж використовується в комбінації
  • Відтінок 114 — класний відтінок, коричневий з багряним, його найчастіше наношу на всі губи, а зверху блиск
  • Відтінок 115 — гарний, дещо багряний відтінок з вкрапленням рожевого, його також наношу на всі губи та покриваю блиском, або ж задишаб так