Yana Osyka

SHEGLAM Sun Sculpt Cool Toned Liquid Contour Stick, Golden Sun

SHEGLAM Sun Sculpt Cool Toned Liquid Contour Stick, Golden Sun
SHEGLAM Sun Sculpt Cool Toned Liquid Contour Stick, Golden Sun
SHEGLAM Sun Sculpt Cool Toned Liquid Contour Stick, Golden Sun
SHEGLAM Sun Sculpt Cool Toned Liquid Contour Stick, Golden Sun

За доволі бюджетну ціну ми отримаємо притомне пакування. Щільний пластик, який проживе у вашій косметичці не один рік. Та й взагалі, дизайн тут симпатичний і цікавий. Мені подобається. Знаю, що у декого він протікає, але в мене все добре.

Далі колір. Скажу чесно - це бронзер, не скульптор. Можливо, коли в мене буде засмага я зміню свою оцінку, але поки це не те що було потрібно. Світлий, теплий коричневий. Добре що він не помаранчевий і не надто червоний. Це додаємо йому універсальності. Гарний колір бронзера для світлошкірих.

Наносила спонжем - нормально, але ефект виходить над-то ніжним. Потрібно робити кілька шарів для насиченості. Також треба якомога швидше розтушувати продукт, бо він може залипнути на шкірі.

Взяла свій улюблений пензлик для кремового скульптурування - так вже краще. З першим шаром продукт розтушовується акуратно і насичено. Але через водянисту текстуру пензлик стає вологим. По відчуттям не приємно і я зразу же біжу його мити.

Загалом продукт нормальний. Симпатичне пакування, нанесення і результат на обличчі притомний. Але чомусь не хочеться ним користуватись. В мене вже є кремовий скульптор від Fenty Beauty і він значно більше мені подобається. З ним легко і просто та і колір вдалий.

Це адекватний рідкий бронзер, але я ж то хотіла скільптор. Мабуть, проблема саме в кольорі. Він мені не підійшов тому і продуктом користуватись не дуже хочеться. Щоб швидше використати, наношу під тоналньний спонжем. Якщо SheGlam випустить нормальний відтінок скульптору, то спробую ще.