Vikulyk

Крем від P.Calm з супер зволоженням

Крем від P.Calm з супер зволоженням

Обожнюю корейський догляд і тішусь, коли можна спробувати його в мініатюрках, мої кремчики вже повільно починають закінчуватись, тому я готова поділитись враженнями, від цього чудового засобу.

Але хочу звернути увагу з самомого початку, що він дуже круто зволожує, люблю його використовувати вночі, і потім зранку шкіра досить таки наповнена і наче відпочила.

Крем від P.Calm з супер зволоженням

У мене комбінований тип шкіри, але крем підходить чудово, хоча я думаю, що нормальній і сухій шкірі теж має бути достатньо зволоження.

Він має відносно легку текстуру і дуже комфортно розприділяється на обличчі, танучи між пальчиками перетворюється на водичку. Тут відсутній аромат, що буде плюсом для людей з чутливою шкірою.

Враження від використання:

  • Шкіра наче наповнилась, вона достатньо зволожена і їй комфортно.
  • Відсутнє відчуття липоксті чи жирності, я бачу красиве, здорове сяйво.
  • Крем також заспокоює шкіру, загоює і розгладжує, знімає сухість чи стягнення.
  • Тут дійсно доволі інтенсивне зволоження, мені буває не потрібно сироваток чи тонерів з ним. Ввечері, коли дуже стомлена:просто мию обличчя і наношу цей крем без додаткових засобів.
  • Також мені довподоби наносити його після використання ензимної пудри, адже в складі є кераміди.

Щож, давайте розглянемо активи в складі:

Кераміди-зміцнюють гідроліпідний бар'єр і мають регенеруючу дію.

Сквален-заспокоює і теж зміцнює гідроліпідний бар'єр.

Холостерол-зміцнює бар'єр, має властивості регенерації.

Алатонін-заспокоює, пом'якшує, зволожує..

Гіалуронова кислота-зволожує шкіру і запобігає старінню.

Підбиваючи підсумки, хочу ще раз наголосити про ефективне зволоження і особливо звернути увагу людей, у яких зневоднена шкіра, чи хто користується агресивними процедурами в догляді, цей крем може стати порятунком.

Але якщо ви хочете отримати гарне, довготривале зволоження, то засіб теж стане в нагоді.