Юлія Бредун

Любити і ненавидіти The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

Любити і ненавидіти The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

Якщо ви ще не знайомі з цим продуктом то розпочнемо огляд з офіційних джерел та інформації від виробника.

Особливості:

тип шкіри - для всіх типів шкіри, зморшок та зрілої шкіри

ефект - зволоження, зміцнення, живлення, anti-age

як використовувати - на день і на ніч

активні речовини - гіалуронова кислота, кераміди

Активні речовини і результат:

- гіалуронова кислота (2%) з низькою, середньою і високою молекулярною масою - глибоко і поверхнево зволожує шкіру, при цьому зменшує зморшки і вирівнює тон шкіри

- полімер гіалуронової кислоти - підтримує зволоження, допомагає зменшити зморшки та вирівняти структуру шкіри

- пантенол (провітамін В5) - покращує зволоження на поверхні шкіри, що призводить до більш гладкого та повного кольору обличчя

- без спирту, масел, силікону і глютену

Любити і ненавидіти The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

1. Ціна. The ordinary пропонує продукти з високоякісними інгредієнтами за цінами, які значно нижчі від конкурентів.

2. Ефективність. Дослідження показують що більшість людей задоволені від використання даного продукти і помічають зміни у зменшенні зморшок та зволоженні.

3. Універсальність. Підходить для всіх типів шкір, включаючи чутливу, жирну або акне-схильн шкіру.

4. Чистота формули. Не містить алкоголю, силіконів, парабенів, сульфатів, що робить його більш привабливим дл якористувачів.

1. Результати можуть не виправдатися. Деякі користувачі можуть не відчувати змін, особливо якщо іхня шкіра вже добре зволожена.

2. Текстура. Для деяких може здатися занадто липкою, особливо якщо наносити продукт в кількох шарах або комбінувати з іншими.

3. Не завжди поєднується з іншими продуктами. Часом може утворювати грудки або кататися.

4. Складність у підборі до інших засобів. Іноді потрібно бути особливо уважним при виборі інших продуктів для поєднання з цією сироватко, щоб уникнути конфлікту інгредієнті.

Не зовсім добре я розуміла цей продукт. Така собі слизька водичка, яку я наношу на обличчя. Здавалося, що нічого особливого, але нічого поганого в ній також немає — не було жодного "вау" ефекту, про який я думала,

до сьогодні...

Я не дуже ретельно ставлюся до послідовності нанесення косметичних засобів: усіх цих кремів, тоніків тощо. Зранку я наношу крем, а ввечері - те, що під рукою, іноді згадую про цей гіалуроновий засіб і все здається нормальним.

Але коли я почала писати цю статтю, я зрозуміла, що відчуваю на своєму обличчі саме той ефект, про

який вони говорять, зморшки, вони дійсно меньш глибокі, деякі взагалі не помітні.

А як щодо зволоження, хмм... ну тут кардинальних змін я не відчуваю. Можливо, якби я дотримувалася інструкцій і використовувала цей засіб регулярно вранці та ввечері то й отримала б всі заявлені обіцянки виробником.

Я ще тестую цей продукт, тому подивимося згодом...