O’Ostah

Фаворити від Maybelline

Фаворити від Maybelline
Фаворити від Maybelline
Фаворити від Maybelline
Фаворити від Maybelline
Фаворити від Maybelline

Maybelline - це той бренд, який був у кожної дівчинки. Наше знайомство почалось зі шкільних років, якісь продукти я викреслила зі свого життя назавджи. Але є деякі, які із задоволенням купую досі. Бо співвідношення якість-ціна = 🔥

Геніальна туш, якою я користувалась три роки. Вона підкорила моє серце, бо:

  • має силіконову щіточку;
  • вигнута форма зручна для створення гарного вигину;
  • не перетворює війки на лапки павука, навіть при нашаровуванні;
  • непогана стійкість: без осипання, але може відбиватись на верхніх повіках.

Я купую її коли у наявності немає улюбленої корейської туші The Saem. Але зараз у водостійкому варіанті, бо не люблю підправляти мейкап. Єдиний мінус Waterproof - вона потребує зняття олійними засобами, звичайна міцелярка не бере.

Моя оцінка: 7/10.

Геніальні блиски, кожен використала до останньої крапельки. Улюблені відтінки - 01 (прозорий із мерехтиливими часточками) та 02 (прозоро-молочно-рожевий). Лягають ідеально, заповнюють тріщинки, приємно пахнуть і товаришують із олівчиками. Для мене це топ, із яким можна експериментувати і не боятись, що губи будуть виглядати неохайно після чашечки кави чи обіду. Сходить рівномірно, стійкість на трійку. Але ж яке зволоження і блиск! Зараз у колекції тільки два відтінки. Планую «добити» до кінця і зробити перерву. Бо купа волюменайзерів від Catrice сама себе не використає😂

Моя оцінка: 10/10

Це перші кремові рум‘яна у моєму житті і поки я не маю жодного бажання тестувати щось інше.

  • Мають ніжну гелеву текстуру, яка ідеально розподіляється просто пальчиками.
  • Максимально натуральний ефект. Тут неможливо перестаратись.

У відгуках на сайті дівчата пишуть про дуже рідку текстуру. У мене такого і близько немає. Також зазначають, що рум‘яна з‘їдають тональний крем і лишають плями. У мене цієї проблеми немає також. Отож, 10/10.

Це була порада від подружок. Вони запевняли, що диво-дивне і вона може конкурувати навіть із люксом. Щоправда, для себе я обрала не нюдовий відтінок, який радили, а той, який завжди ідеально мені пасує.

  • Текстура - не глухо матова, дуже комфортна.
  • Стійкість чудова. Сходить дуже рівномірно, залишається ніби тінт.
  • Із нею я забуваю про олівець. Не пливе за контур.
  • Якщо «прибити» серветкою - до обіду навіть не згадаю, що потрібно оновити мейк.

Моя оцінка: 10/10.

Впевнена, що із моєї добірки у вас був хоча б один продукт.

Тема не нова, але все одно цікаво почути ваші враження від моїх фаворитів. І дізнатись про ваших також❤️