Juliya

Та невже? Масс-маркет може бути не гірший за люкс?

Та невже? Масс-маркет може бути не гірший за люкс?

Сьогодні у мене довгоочікуваний огляд на маску для волосся Garnier Fructis живлення Банан Hair Food.

Ця маска призначена для сухого волосся. У мене саме таке: сухе, фарбоване, пухнасте, тонке та ще й в'юнке.

Та невже? Масс-маркет може бути не гірший за люкс?

Досить довгий час я купувала виключно професійні маски для волосся. Оскільки, мені здавалось, що маски з масс-маркету не працюють на волоссі мого типу. Вони більше підходять тим, у кого від природи товсте, густе та пряме волосся.

Останнім часом моїм фаворитом була маска від Лореаль, про яку я вже писала:

https://club.makeup.com.ua/post/34405/

Але почитавши відгуки тут, мені захотілося спробувати щось новеньке. Обрала цю маску з бананом. Можу сказати, що я була приємно вражена.

Маска має чудовий аромат, гарний склад та досить приємна по консистенції.

Після застосування цієї маски волосся м'яке, блискуче, легко розчесується та має гарний вигляд.

Вона має великий об'єм 400 мл та дуже приємна за вартістю . Її можна використовувати як маску, бальзам чи навіть, як незмивний засіб. У складі містить 97% інгредієнтів натурального походження.

Мені сподобався результат. Хоча, я люблю робити остаточні висновки коли банка вже закінчиться. Сподіваюся, що вона і надалі буде мене радувати. Хоча, тепер я хочу спробувати всю цю лінійку.

Я дуже задоволена тим, що відкрила для себе цей продукт. Раджу дівчатам із сухим та пухнастим типом волосся її спробувати.

Дякую за увагу. До нових зустрічей 😉