AsyaFox

Victoria's Secret NEROLI BERGAMOT міст спрей для тіла

Victoria's Secret NEROLI BERGAMOT міст спрей для тіла

🌿Victoria's Secret міст (спрей) для тіла🌿

Аромат із лімітованої колекції 2024 року

NEROLI BERGAMOT - аромат свіжий квітковий. Квітка неролі. Яскравий бергамот. Теплий кедр.

⬆️Таким є опис даного спрея на сайтах дистрибюторах , а от те , як я почула цей аромат:

(пс... хочу зазначити, що це спрей для тіла, не парфюм, зрозуміло що глибини аромату не варто очікувати, але все ж, він має бути приємним, тому продовжуємо)

Далі моя, субʼєктивна думка, помʼятайте, смаки та запахи різні люди почувають по різному 😌

Для мене це запах свіжості, це чай з бергамотом, і дуже яскравий , квітучий і пʼянкий жасмін. Це запах чистоти, запах активної дівчини, який хочеться розпилити на тіло , а потім одягнути білу рубашку або легку сукню. Він теплий, сонячний, зі своїм характером, як сад біля декоративних озер де плавають рибки кої, і вже осипаються квіти плодових дерев. Попри думки інших, для мене, взагалі не солодкий. Цей аромат про квіти, про центральну Азію, якій і була присвячена лімітована колекція Китайського Дракона 🐉

Трошки практичності:

-Запах дійсно стійкий, залишається на шкірі та волоссі практично весь день

*Оригінальна продукція ВС зазвичай має гарну стійкість, будьте обережні аби не купити підробку і не зіпсувати враження про бренд*

-Міст бажано наносити після купання, на чисту та суху шкіру, адже він не тільки надає приємного аромату, а ще й піклується про дерму 🫶🏻

-Я обожнюю формат спрея за те, що це ідеальний варіант для жарких днів, коли в будь який момент, можна вийняти його з сумочки, освіжитися і при цьому приємно пахнути, на відміну від парфумів які влітку створюють задушливий ефект

В цілому, спрей мені дуже сподобався🌿

Victoria's Secret NEROLI BERGAMOT міст спрей для тіла