Mond

Коли хочеться бути смаколиком: ніжний кокос і затишні солодкі ноти

Коли хочеться бути смаколиком: ніжний кокос і затишні солодкі ноти

Один із найпопулярніших - Coconut Passion . У мене спрей із набору в 75 мл. Ідеальний об'єм для знайомства, тим більше із солодким ароматом. Оформлено флакон у відомому стилі з золотими нотами. Баночка пластикова, легка. Зручно брати із собою.

Основні акорди:

>>>>>>>ванільний

>>>>>>кокосовий

>>>>>солодкий

>>>>лактонний

>>>тропічний

>>пудровий

Аромат жіночий, ніжний та солодкий. Як можна здогадатися з назви, йтиметься про: кокосову пристрасть.

Якщо чесно, очікувала відчути кокос на першому місці. Але не все так примітивно

... Coconut Passion у мене асоціюється з тільки-но замовленим у кав'ярні латте з цукром, який щедро посипали шоколадною крихтою. Яскрава ваніль, яка з'являється у момент першого ковтка, обволікає теплом і ніжністю. І лише після цього вловлюються ноти смаженого кокосу та пудри.

Романтична пригода, побачення, фруктові десерти - це все хочеться порівняти з Coconut Passion. Я б назвала його ароматом смаколиків і кокетства. Ця насолода не душить, адже міст менш концентрований, ніж парфум.

Тим не менш, йому варто підбирати відповідну погоду. Добре вписується в похмурі дощові дні та прохолоду.

Стійкість як для місту - відмінна. 4-5 годин тримається на тілі. Шлейфу з ним практично немає і це також плюс. Інакше, був би надто нав'язливим.

Однозначно не підійде шанувальникам свіжих ароматів.

Я не проти солодких ароматів, але не на постійній основі. Під певний настрій, коли хочеться затишку та солодощі, Coconut Passion дуже до речі!

___________

Victoria's Secret VS Fantasies Coconut Passion Fragrance Mist

Коли хочеться бути смаколиком: ніжний кокос і затишні солодкі ноти
Коли хочеться бути смаколиком: ніжний кокос і затишні солодкі ноти
Коли хочеться бути смаколиком: ніжний кокос і затишні солодкі ноти
Коли хочеться бути смаколиком: ніжний кокос і затишні солодкі ноти
Коли хочеться бути смаколиком: ніжний кокос і затишні солодкі ноти