ДАРÍЯ КÓВАЧ

З НИМ ТИ БУДЕШ ЗАВЖДИ №1

З НИМ ТИ БУДЕШ ЗАВЖДИ №1

Я впевнена, що не існує дівчини, яка не хотіла б ідеальної шкіри. Ми всі прагнемо до здорового і доглянутого вигляду. І це можливо завдяки українському бренду Natureal

Я примітила бренд на початку повномасштабного вторгнення, а з виходом оновленої серії сказала собі «ти точно маєш спробувати» тепер мій час настав. Я не буду тягнути, я хочу всю серію, бо враження неймовірні

Поговоримо детально про мій вибір?

Тонізуюча есенція,сироватка,тонік,маска- це все в одному флаконі,можна використовувати як захочеться

Я обрала для себе

ТОНІК ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ PH БАЛАНСУ.

Він глибоко зволожує, знімає набряк, почервоніння та подразнення , заспокоює шкіру.

Завдяки таким компонентам як:

KOMBUCHA, AMINO ACIDS, ZINC & MAGNESIUM PCA, PREBIOTICS

НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА ТВАРИНАХ

Сертифіковано ECOCERT/COSMOS

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, SACCHAROMYCES/XYLINUM BLACK TEA FERMENT, GLYCERIN, POPULUS TREMULOIDES BARK EXTRACT, MAGNESIUM PCA, ZINC PCA, OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT, SACCHARIDE ISOMERATE, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, ARGININE, ASPARTIC ACID, PCA, GLYCINE, ALANINE, SERINE, VALINE, PROLINE, THREONINE, ISOLEUCINE, HISTIDINE, PHENYLALANINE, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVULINATE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE.

ЗОСЕРЕДЖУСЬ НА ДЕКІЛЬКОХ КОМПОНЕНТАХ

🌿 POPULUS TREMULOIDES BARK EXTRACT- Екстракт кори осики. Кора багата саліцином, аспіриноподібною речовиною, яка вважається болезаспокійливою, протизапальною, заспокійливою та цілющою

🌿 MAGNESIUM PCA-Цей активний інгредієнт обмежує запалення, викликане щоденною агресією, і дозволяє клітинам шкіри відновити оптимальний рівень енергії. Як мінерал-електроліт, магній відіграє важливу роль у підвищенні гідратації шкіри та відновлення бар’єру

🌿 ZINC PCA-Цинкова сіль піролідон-карбонової кислоти - Це допомагає контролювати акне і зменшити секрецію шкірного сала, допомагаючи шкірі зберігати вологість.

🌿 OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT-Він багатий антиоксидантами, які заспокоюють чутливу шкіру, а також захищають шкіру від вільних радикалів. Екстракт стебла Opuntia ficus-indica походить із виду кактуса, відомого як опунція, стебло якого є щедрим джерелом антиоксидантних сполук

🌿 SACCHARIDE ISOMERATE - суміш вуглеводів, що мають здатність утримувати воду в епідермісі, емолент. Вуглеводи зв'язуються з вільними аміногрупами лізину в кератині епідермісу і не можуть бути легко видалені з поверхні шкіри, що забезпечує довгострокове зволоження.

🌿 SODIUM LEVULINATE- це сіль левулінової кислоти, синтетичної органічної кислоти, яка допомагає кондиціонувати та пом’якшувати шкіру. Левулінат натрію - це 100% натуральний консервант, отриманий з крохмалю та рослинного інуліну

🌿 PHENYLALANINE-це амінокислота, яка міститься у багатьох продуктах і використовується вашим організмом для вироблення білків та інших важливих молекул. Ця молекула існує у двох формах або розташуваннях: L-фенілаланін та D-фенілаланін. Вони майже ідентичні, але мають дещо іншу молекулярну структуру. L-форма міститься в продуктах харчування і використовується для вироблення білків в організмі

🌿 HISTIDINE- є незамінною амінокислотою. Амінокислоти природним чином присутні в шкірі, як частина того, що називається нашими природними зволожуючими факторами. Амінокислоти допомагають підтримувати гладкість і зволоження шкіри, коли наносяться через засоби по догляду за шкірою.

🌿 ISOLEUCINE-незамінна амінокислота, яка відома своєю здатністю підтримувати відновлення тканин та піднімати життєво важливі білки на шкірі

🌿 THREONINE-разом з іншими протеїногенними амінокислотами, бере участь в утворенні колагену та еластину.

🌿 PROLINE У складі косметичних засобів сприяє синтезу колагену, має протизапальну дію.

Я вперше знайомилась з тоніком в спреї, для мене це було не звично. Спочатку я наносила на ватний диск, але згодом спробувала нанести одразу на обличчя (не вдихаючи та не потрапляючи на зону очей). І так мені сподобалось більше.

Пакування неймовірно естетичне, починаючи з міні пакетику, неймовірного картонного упакування (де зазначена просто вся інформація,яка можлива) зі стрічкою, яку я не зривала, бо шкода 😁

Закінчуючи таким красивим флаконом з міцного пластику, з витисненими літерами, надійною кришечкою та зручним дозатором, який розпилює засіб

Колір також не звичний, дуже красивий, щось середнє між синім, ліловим і сірим

Тримати такий флакон в руці одне задоволення

Тонік лягає на шкіру легкою вуаллю, взагалі не відчутною, не липкою. Але дає неймовірне зволоження шкірі і сяяння. Не викликав у мене реакцій, висипів і будь-чого іншого неприємного. Навпаки шкіра ідеально чиста та пружна

Тому так, в моїх планах познайомитись з усією серією, почну з тревел набору, адже це ідеальний формат для знайомства і подорожей

Я впевнена, що він вразить кожну. Дівчатка-це знахідка і це наші українці таку красу роблять 🥹

Обовʼязково спробуйте!

Обіймаю 💌