Ta_nyaaaaaaa

Тонік для зволоження та сяяння glow від Natureal

Тонік для зволоження та сяяння glow від Natureal
Тонік для зволоження та сяяння glow від Natureal
Тонік для зволоження та сяяння glow від Natureal

А ви уже бачили, що на Makeup з’явився бренд Natureal?

Це український бренд натуральної косметики. Вони використовують натуральні інгредієнти, ефективність яких доведена науково 🤓

Крім того, дизайн засобів Natureal мега-естетичний, а в асортименті представлено міні версії, що таааак зручно для ознайомлення та подорожей.

Для себе я обрала тонік для зволоження а сяяння шкіри ✨ Наразі зволоження для мене особливо важливе, бо значну увагу придаю відновленню.

Отож перейду до детальнішого огляду тоніка. Поділюся відео 🥰

Розповідаючи про цей засіб та бренд загалом хочеться наголошувати і звертати увагу на кожну деталь, адже Natureal надає цьому особливого значення 🙌🏻

Коробка з тонером була у маленькому і надзвичайно милому через цей розмір пакетику.

Флакон ховався за картонною коробкою, яка має зривну лінію по кругу.

Тара виготовлена з приємного на дотик пластику, має плоскі і широкі грані.

Тонер має дозатор у форматі спрею.

Особисто для мене це перший тонік з таким розпилювачем, що завжди вважала зручним форматом.

Розпилює дуже широко та дрібно, що і помітно на відео.

Так-так, красуні. Насправді це не просто тонік, а засіб 3 в 1.

Адже цей тонік можна використовувати у 3 способи:

✨ як тонізування - шляхом розпилення безпосередньо на обличчя або на ватний диск і тоді уже на обличчя

✨ як сироватку - розпорошити і вбиваючими рухами розподілити

✨ як маску - розпилити на одноразову тканинну основу, нанести на обличчя і залишити на 5-15 хв

Особисто я пробувала наносити лише першими двома способами і результат подобається. Але як сподобалось найбільше розповім нижче.

Основними активними компонентами тоніка є комбуча, амінокислоти, цинк і магній РСА, пребіотики.

Усі компоненти є органічними, сертифікат ECOCERT/COSMOS.

Особливості формули:

❌ без sls/sles

❌ без парабенів

❌ без спирту

✅ водяниста текстура

✅ з гліцерином

Обіцянки по функціоналу:

☝🏻 від набряків

☝🏻 відновлення рН балансу

☝🏻 від почервонінь

☝🏻 заспокоєння

☝🏻 глибоке зволоження

Підходить для всіх типів шкіри.

Виробник представляє два об’єми: 60 мл та 120 мл.

У мене 60 мл, чого цілком достатньо для ознайомлення. Також не займає багато місця, тож братиму у дорогу.

Ціна 380 грн та 690 грн відповідно до вказаного вище об’єму.

Консистенція тоніка водичкова. Безбарвна і рідка. Однорідна.

Аромат ледь відчутний і схожий на усі інші, притаманні косметиці з цинком у складі. Не дратує і на обличчі не відчувається.

Для того, щоб якомога краще зрозуміти тонік, я використовувала його щодня двічі: зранку і ввечері, після етапу очищення шкіри.

Наносила тонік:

а) Розпилюючи на обличчя напряму з флакону.

Для цього мені вистачало 3 натиска на дозатор.

б) Наносила на руки, а тоді уже на обличчя, похлопуючи.

в) Розпилювала на ватний диск (також треба було більше натисків на дозатор) і ним протирала обличчя.

г) Розпилювала на обличчя або наносила руками у більшій кількості, нашаровуючи (замість сироватки).

І найбільше мені сподобався метод в).

Саме протираючи обличчя ватним диском, змоченим у тоніку, я отримувала бажане сяйво. Точніше воно було найпотужніше, чого не отримувала від інших методів нанесення.

Тонік гарно зволожує шкіру, вирівнює рН після вмивання, дійсно частково знімає набряків.

Єдине - не помітила від нього ефекту зняття почервоніння. Так як у мене чутлива шкіра, я часто стикаюся з почервонінням після вмивання. Тоніку не завжди було під силу зняти таке почервоніння, з цим уже справлявся крем.

На обличчі тонік відчувається дуже приємно, адже він абсолютно невагомий, не липкий, не залишає плівку. Завдяки водянистій текстурі легко і швидко поглинається шкірою. Ідеально заспокоює шкіру після вмивання, вирівнює рівень рН, підготовлює до наступних етапів догляду. Однак у моменти, коли я страждала сильною сухістю такого зволоження мудл трішки недостатньо. Проте з вирівнюванням рН і підготовкою шкіру до нанесення сироватки, крему тонік завжди справляється на відмінно.

Загалом тонік для зволоження та сяяння glow від Natureal мені сподобався. З ним моя шкіра м‘яка, бархатиста на дотик, зволожена, сяюча. А брати у руки флакон щоразу так приємно, він тішить око і приносить естетичне задоволення 💙 Тому у подальшому планую познайомитися з іншими продуктами бренду) Особливо хочеться спробувати тревел-набір.