Strange Love

Peripera Ink Airy Velvet № 21 Fluffy Peach: Ідеальний тінт для губ

Peripera Ink Airy Velvet № 21 Fluffy Peach: Ідеальний тінт для губ
Peripera Ink Airy Velvet № 21 Fluffy Peach: Ідеальний тінт для губ

Як затятий фанат і проповідник тінтів для губ, я не можу не поділитися своїм захопленням Peripera Ink Airy Velvet у відтінку № 21 Fluffy Peach. Це, без перебільшення, мій улюблений тінт на даний момент! До слова, це лімітована серія з чудовими відтінками, тому беріть, поки ще є в наявності.


№ 21 Fluffy Peach - це ніжний, попелясто-рожевий колір, який пасуватиме практично будь-якому тону шкіри. Він не надто яскравий, але й не тьмяний, щоб губитися на обличчі. Цей відтінок дарує губам свіжий вигляд, який підкреслить вашу природну красу. Я шукала саме такий відтінок дуже довго! І нарешті знайшла.

Peripera Ink Airy Velvet № 21 Fluffy Peach: Ідеальний тінт для губ

Peripera Ink Airy Velvet славиться своєю феноменальною стійкістю. Цей тінт тримається на губах протягом цілого дня, не тьмяніючи, не розмазуючись і не зникаючи. Ви можете їсти, пити, сміятися та цілуватися, не турбуючись про те, що ваш макіяж губ зіпсується. Стейн іноді залишається навіть після вмивання та душу.

Описати текстуру Peripera Ink Airy Velvet одним словом просто неможливо. Це щось середнє між гелем та пудрою. Тінт лягає на губи дуже
рівномірно, не створюючи відчуття тяжкості чи липкості. При цьому ви з легкістю можете робити градієнт, бо перші секунди після нанесення тінт дуже рухомий та піддається тушуванню.

Peripera Ink Airy Velvet дарує губам оксамитовий фініш, який виглядає дуже натурально. При цьому не сушить та не стягує.


Peripera Ink Airy Velvet № 21 Fluffy Peach - це справжня знахідка для любителів тінтів. Неймовірний відтінок, бездоганна стійкість та унікальна текстура роблять його моїм абсолютним фаворитом. Якщо ви ще не спробували цей тінт, я настійно рекомендую вам зробити це! Ви не розчаруєтесь!