banmana

Еволюція бальзамів для губ MERMADE: Unicorn Lollipop vs Magic Unicorn

Еволюція бальзамів для губ MERMADE: Unicorn Lollipop vs Magic Unicorn

Мій улюблений бальзам для губ MERMADE Unicorn Lollipop, вірою і правдою служив мені протягом довгого часу, але, на жаль, з часом втратив свій рожевий колір. Хоча запах мені й досі подобається, консистенція здавалася трохи зарідкою. Проте, він чудово зволожував губи, не залишаючи жирного відчуття.

Нещодавно я познайомилася з новинкою від MERMADE - Зволожуючий бальзам для губ Magic Unicorn, і він просто перевершив всі мої очікування! Текстура нового бальзаму стала більш щільною, а аромат приємний, фруктовий, щось нагадує малину або полуницю.

Що ж приховують всередині ці два бальзами?

Сяючий бальзам для губ MERMADE Unicorn Lollipop:

  • Олія Ши: містить вітаміни А і Е, які уповільнюють старіння шкіри.
  • Вітамін Е: допомагає шкірі боротися з різними шкідливими речовинами довкілля.
  • Персикова олія: пом'якшує та зволожує шкіру.

Зволожуючий бальзам для губ MERMADE Magic Unicorn 10 г:

  • Олія оливи: цінна олія, багата на антиоксиданти. Зволожує шкіру губ, доглядає та відновлює їх.
  • Олія абрикосових кісточок: надає губам природного блиску, живить їх та захищає від впливу вітру та холоду.
  • Plantasoft: рослинний комплекс, який за своїми споживчими характеристиками повторює властивості тваринного ланоліну. Допомагає загоїти мілкі тріщинки, відновлює пошкоджену шкіру губ та заспокоює її.
  • Пантенол: знімає подразнення, що допомагає губам виглядати доглянутими.

Обидва бальзами:

  • Надають природного блиску губам та зволожують їх.
  • Не залишають відчуття зайвої липкості.
  • Загоюють мілкі тріщинки.
  • Відновлюють пошкоджену шкіру губ.

А ви який бальзам для губ MERMADE виберете?

Еволюція бальзамів для губ MERMADE: Unicorn Lollipop vs Magic Unicorn