falafelka01

Палетка тіней rom&nd Better Than Palette

Палетка тіней rom&nd Better Than Palette
Палетка тіней rom&nd Better Than Palette

Шукала палетку в рожево-рудих відтінках, адже саме в такій кольоровій гаммі найчастіше роблю макіяж очей. Спочатку розглядала міні версії Natasha Denona або Anastasia Beverly Hlls але потім зізналась собі, що моя буденність не потребує такої пігментації як пропонують ці виробники і зазвичай я обмежуюсь напівпрозорими тушовками з декількох кольорів. Тому моя увага зупинилась на палетці корейського виробника Rom&nd у відтінку 01 Pampas Garden.

Як можна бачити на фото розміри досить компактні. В палетці 10 кольорів серед яких:

6 матових (сильно пресовані, навіть, можна сказати тверді, тому не пилять коли торкаєшся)

2 сяючих спаркли (мають кольорову підложку і помітні сяючі часточки)

2 глітери з більшими блискітками

Відмінності від тіней інших країн виробників звичайно присутні. На фото з свотчами видно, що тіні мають достатній пігмент, але саме момент розтушування відрізняється, при нанесенні вони перетворюються в легку вуальну димку, за рахунок цього немає проблеми з залипанням пігменту на одному місці. Сяючі відтінки наношу зазвичай пальцем або пласким пензликом. Тримається макіж зроблений палеткою пристойно, навіть блискітки сильно не осипаються.

При потребі можна додати підложку і зробити більш стандартний рудий макіяж. Мою потребу для повсягденного макіяжу ця палетка задовольняє. ❤️

Палетка тіней rom&nd Better Than Palette
Палетка тіней rom&nd Better Than Palette

Користуючись нагодою покажу пензлик, він м'який приємний і т.д але трошки великий.