КсеніЯ🌸

НАТУРАЛЬНИЙ ДЕЗОДОРАНТ Velaskes Beauty

НАТУРАЛЬНИЙ ДЕЗОДОРАНТ Velaskes Beauty

Всім Привіт! 👋 Щось давненько нічого не писалося😂

Сьогодні хочу показати мій вже улюблений дезодорант від українського бренду, косметика якого мені імпонує. Це бренд колеги, візажиста Тетяни Веласкес, гадаю багато хто вже знайомий з ним, або хоча б чули.

Отже, дезодорантом користуюсь з літа 23року і він ще не закінчився, ще мабуть на 2/3 місяці вистачить точно. Для себе відмітила чудовий результат після нього. Немає подразнень і він повністю справляється з моїми потребами захисту. Шкіра суха весь день, немає плям, білих розводів на одязі👌

✅Але відмічу, що в мене не має значного потовиділення. в кого ця зона має значне потовиділення, саме такий дезодорант не підійде! Зверніть увагу, при виборі!✅

Відмічу, що у складі немає шкі шкідливих компонентів, таких як бутан, пропан чи солі алюмінію. Дезодорант можна використовувати щодня.Містить пробіотики, що регулюють бактеріальну мікрофлору шкіри та перешкоджають розвитку шкідливих бактерій, та алое вера, що заспокоює та пом’якшує шкіру. Має приємний, не навʼязливий свіжий аромат- яблука та алое💚

Для себе знайшла тільки плюси в цьому засобі✅ Обовʼязково повторю покупку😉

НАТУРАЛЬНИЙ ДЕЗОДОРАНТ Velaskes Beauty
НАТУРАЛЬНИЙ ДЕЗОДОРАНТ Velaskes Beauty