Євгенія 👩

А мені сподобалася)

А мені сподобалася)
А мені сподобалася)
А мені сподобалася)
А мені сподобалася)

Всім привіт✌️

Коли я виставила допис з розпаковкою догляду від Relance, то більшість ваших коментарів прям налякали мене, бо були вкрай негативними😥, тому починала користуватися з дуже великою обережністю).

На щастя, після місяця активного використання, у мене немає жодного негативу до бренду та його продуктів).

Сьогодні хочу детальніше розповісти про пінку для обличчя з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської👇

Пакування всієї продукції бренду дуже естетичне та симпатичне, без зайвих деталей, мені подобається.

Пінка представлена у довгастому флаконі із затемненого пластику.

Кришка знімається, флакон закриває міцно до характерного клацання, сама по собі не злітає.

Дозатор-помпа, економічно виділяє засіб, не тече і не "плюється". Єдине, що він тугий, доводиться старанно натискати, що вкрай незручно робити, особиво вологими руками.

Об'єм: 150 мл, витрата доволі економічна.

На моїй (не надтно досвідчений у складах🤣) погляд, компоненти досить непогані. Виділяю найцікавіше👇:

  • Coco Glucoside (коко-глюкозид) - природний піноутворювач і очищувач, отриманий з кокосового масла та цукру.
  • Centella Asiatica Leaf Extract (екстракт листя центели азіатської) - екстракт рослини, відомий своїми заспокійливими та зволожувальними властивостями для шкіри.
  • Glycine (гліцин) - амінокислота, яка може має зволожувальні та антиоксидантні властивості.
  • Lactic Acid (молочна кислота) - використовується як ексфоліант та регулюючий рН-баланс.
  • Allantoin (алантоїн) - заспокійливий і зволожувальний компонент, який сприяє загоєнню шкіри.

Основний акцент компонентів складу спрямований на стандартні: очищення, зволоження та заспокоєння шкіри.

  • Ніжна, не дуже пишна пінка, яка у процесі вмивання стає кремовішою. Вона не липка, не жирна і не олійна, абсолютно комфортна, як хмаринка.
  • Аромат не яскраво-виражений, солодкувато-косметичний з легкою трав'янистою ноткою. Він практично не відчувається під час вмивання, тому не викликає жодного дискомфорту.

Цю пінку я використовую щодня, але тільки у вечірній рутині. Вранці – незмінний Effaclar.

Бачила у відгуках, що багато хто використовують пінку для зняття макіяжу, що дивно, адже виробник не пише, що пінка підійде для демакіяжу, але це звичайно справа смаку).

Макіяж я змиваю міцеляркою, а вже потім приступаю до пінки.

  • 2-х натискань на помпу буде цілком достатньо, щоб вмитися.
  • Вона дуже м'яко і приємно ковзає по шкірі, ніякої жорсткості та травматизації. Масажую шкіру протягом 1 хвилини, ніяких неприємних відчуттів під час вмивання немає.

* До речі, нещодавно десь побачила, що будь-який засіб для вмивання потрібно використовувати не менше 1 хвилини, щоб він почав діяти. Можу сказати, що щось є у цій пораді, спробуйте).

  • Вимивається пінка також легко, теплою водою. Не залишає на шкірі відчуття липкості, жирності та олійності, не стягує.
  • З іншою доглядовою косметикою не вступила в негативну реакцію.

Моя шкіра: комбінована, примхлива). Є висипи та чорні цятки.

Пінку я використовую близько 1 місяця, щодня. Можу сказати, що вона діє моментально, накопичувального ефекту у неї немає, принаймні на моїй шкірі).

  • Добре очищує шкіру від залишків косметики та жиру. Не можу сказати, що це глибоке очищення, швидше поверхневе, але після нього відчувається чистота та свіжість.
  • Вирівнює тон шкіри, злегка освітлюючи його.
  • Пом'якшує, робить шкіру гладенькою.
  • Дає легке, базове зволоження.
  • Непогано матує, при цьому не стягуючи та не пересушуючи шкіру.
  • Звуження пор я не помітила, чорні цятки також залишилися на місці.
  • Шкіру трохи заспокоює, навіть знімає болючі відчуття при підшкірниках, але якщо чесно, то глобально ніяк не впливає на висипи. Не можу сказати, що у пінки є якась суперова протизапальна дія.
  • Шкіра після пінки виглядає гарно та свіжо). Жодних нових висипань, активної роботи сальних залоз та інших неприємностей.

Мені пінка справді сподобалася, вже лежить у кошику на повтор). Вона не дає якихось надприродних спецефектів, але як для легкого, базового догляду – чудовий варіант.

Дякую за увагу💕