Вікторія М🌹

Шлях до натуральності для пахв

Шлях до натуральності для пахв

Дійшла я до покупки натурального дезодоранту поступово

З підліткового віку я почала користуватись аерозольними дезодорантами типу Rexona чи Nivea

Роками потому почали трубити про шкоду таких дейзиків, та й ціна на них стала по 100 гривень

Зізнаюсь, я важкувато переходила на кулькові дезодоранти через те, що вони довго висихали і залишали плями

В мене навіть був отой популярний мінеральний дезодорант кристал, та його я погано зрозуміла і викинула, бо почав псуватися і чорніти

Коли ж звикла до звичайних кулькових то, дівчата, мене почав турбувати алюміній в складі дезодорантів

Шлях до натуральності для пахв
Шлях до натуральності для пахв

Форматом він майже не відрізняється від звичних кулькових, та мені його приємніше використовувати

Кулька в нього невелика і на пахву не наноситься одразу багато засобу, тому вона і не така волога і швиденько стає готовою одягатися

Дезодорант має свіжий аромат чистоти, як в кондиціонера для білизни- мені сильно сподобався

Цей запах тримається на тілі доволі довго, а запаху поту не відчувається - він відсутній

Не можу сказати напевно як він працюватиме в спекотні дні, проте зараз я дуже задоволена цим дейзіком і хочу спробувати з іншими ароматами

Хто також таким користувався, які ще запахи порадите?

🌹