Марія Bondar

Як реально перевірити spf

Як реально перевірити spf

Всім привіт. Сьогодні я розповім як я перевіряла спф на прикладі спф стіка від марки фарм стей.

Трохи про сам продукт. Я дуже хотіла спробувати такий формат стаку і придбала його ще рік тому. Він твердий і нічим не пахне. Наноситься супер легко. Просто водите стіком по обличчю і він залишається на обличчі. Але мінус - досить жирний на обличчі і відчувається цілий день .

Як реально перевірити spf
Як реально перевірити spf

І ось як я перевіряла дію цього спф. В мене є камера з ультрафіолетовим індикаторо. Таку камеру Можна придбати на усім відомому китайському сайті. Ви наносите спф і в камері це відобра як чорний колір. На першій фото обкладинки цього поста я провела по щоці спф один раз і ви бачите там чорну плям полоску.

На цих фото, перше фото - без спф і друге фото з спф. Як видно обличчя виглядає чорним . І це і показує що спф закриває обличчя від сонця.

Тому я також хочу сказати що цей стік дієвий. Його не треба обновляти і тримається він дуже добре на обличчі цілий день.

Трохи пізніше зроблю тест на цій камері ще інших спф. В мене ще є два спф інших марок. Дуже цікаво як вони поведуть себе в цьому тесті.