Олена В

Органічний дезодорант для чоловіків Organic DEOdorant for Men Liquid Silver

Органічний дезодорант для чоловіків Organic DEOdorant for Men Liquid Silver

Хочу сьогодні розказати про доволі крутий чоловічий органічний дезодорант. Organic DEOdorant for Men Liquid Silver

Купувала його синові.

Мій син веде доволі активне життя: інтенсивно займається спортом і взагалі дуже енергійний по життю. Тому такі речі як спроможність дезодоранта захищати в екстримальних ситуаціях краще перевіряти саме на ньому)).

І цей органічний дезодорант не підвів!

Органічний дезодорант для чоловіків Organic DEOdorant for Men Liquid Silver

По-порядку.

Organic DEOdorant for Men Liquid Silver зроблений в Україні (що дуже радує).

Об'єм:120ml
Особливість:веганська, не тестувалося на тваринах
Тип:аерозольний
Формула засобу:без алюмінію, без запаху, без спирту, гіпоалергенна

Має стильне пакування. Прийшов в конвертику( я його зразу ж викинула і не сфотографувала, на жаль). Був ще додатково обгорнутий в чорний обгорточний папір, замість картонного пакування. Досить стильно і презентабельно виглядав.

Сама пляшка приємна і стильна на дотик. Дуже приємно тримати в руках.

Спрей прозорого кольору і абсолютно без аромату і липкості. Навіть я, будучи чутливою до запахів і завжди відчуваюча аромати навіть досить тонкі, тут нічого не відчула.

Спочатку це не сподобалось синові. Але потім він зрозумів, що в цьому є і плюси: дезодорант не переб'є аромат парфумів.

І при цьому блокує повністю запах поту. Але не блокує потовіділення ,що є дуже вагомим плюсом (!!!). Синові вистачає одного використання дезодоранту зранку, щоб він витримав 2 тренування, безліч активностей, біганини та зустрічей.

І НІЯКОГО запаху пота до вечора! Працює до кінця!

І, до речі, ніяких слідів на одязі.

Склад: вода, цитрат срібла,міді цитрат, цинку цитрат, кислота лимонна.

Плюс у цього дезодаранта дуже круті відгуки, на них я і опиралась, коли обирала.

Тепер побачимо, який цей дезодорант у спеку. Сподіваюсь,не підведе.

Щиро Рекомендую!

Дякую за увагу!