Матвієць Яна 🐱

Verde Eye Cream

Verde Eye Cream
Verde Eye Cream

Я дуже люблю креми для області навколо очей і завжди маю окремий, щоб призначений був саме для цієї зони

Що хочу від крема отримати саме я?

- Зняття набряків вранці

- Висвітлення

- Розглажування зморшок

Тому мій вибір пав на крем бренду "VERDE"

  • Крем представлений у скляній баночці об'ємом 15 мл, в середині має захисну пластикову пломбу і зручну лопатку для наненсення засобу
  • Крем білого кольору, легенький та вбирається у шкіру миттєво
  • Аромат легкий, косметичний
  • Я майже не відчуваю його
  • Використовую вранці по маленькій краплині на кожне око
  • Дуже економний у використанні

Verde Eye Cream
Verde Eye Cream
Verde Eye Cream

Крем має багатий склад і тут я хочу зауважити, що я прочитала про кожен компонент!

Що хочеться виділити?

🌱 Олія соняшникова - має хороші зволожуючі, регенеруючі, пластифікуючі властивості.

🌱 Морська вода - вода зі складним хімічним складом, містить велику кількість мінеральних солей (хлоридів натрію, магнію, калію, сульфатів магнію, кальцію та ін), а також йод та різні органічні речовини

🌱 Фукус миряний - рід бурих водоростей. Містить збалансований комплекс вітамінів, макро-і мікроелементів, що включає вітаміни В1, В2, С, альгінати, маніт, поліфеноли, каротини, йод, селен, калій, кальцій, мідь, цинк, марганець, магній, залізо, брому, а також полісахариди ,білки. Знижує запалення.

🌱 Стовбурові клітини. Сприяють скороченню рівня агентів, що викликають старіння та локальне запалення, зменшують почервоніння шкіри та посилють природне сяйво шкіри.

🌱 Ферменти лактобактерій. Активізують процеси оновлення шкіри та відновлюють її захисні функції, надають омолоджуючий ефект.

🌱 Жимолость. Має протизапальний, антибактеріальний, дезодоруючий засіб. Використовує при акне, куперозі та запаленні шкіри.

🌱 Ніацинамід.. інгредієнт із великою кількістю переваг у покращенні зовнішнього вигляду шкірного покриву, фотопошкодженої та проблемної шкіри. Покращує загальний вигляд шкіри при пігментації, загальних дефектах шкіри, запаленнях, проблемній шкірі, пом'якшує і вирівнює шкіру зі зморшками.

🌱 Вітамін Е або токоферол. Один із найважливіших антиоксидантів, що сприяє уповільненню старіння шкіри, захищаючи клітини від пошкодження вільними радикалами.

🌱 Молочна кислота. Зменшення темних плям, розгладження тонких ліній і поверхневих зморшок

🌱 Олія шипшини. Забезпечує корисні жирні кислоти, які мають позитивний вплив на заспокоєння та зміцнення шкірного бар’єру. Має антиоксидантні властивості, пом’якшувальна, корисна для сухої шкіри.

Користусь даним кремом ~ 1,5 тиждня

За цей час я бачу такий результат:

- Шкіра більш пружна

- Швидко зходять набряки

- Шкіра стала світліше

Негативних реакцій у вигляді алергій/почервонінь крем не викликав

Я дуже щаслива, що знайшла цю малютку, яка стрімко увірвалась у мою ранкову рутину ☀️