Вікторія М🌹

Крем, який загоїв тріщинку біля ока

Крем, який загоїв тріщинку біля ока

І знову повертаюсь до Eveline
Непомітно багато засобів цього бренду з'явилося у мене в користуванні і цей крем я не збиралась купляти, адже в мене був засіб для зони навколо очей

Але довелося і це було мені на користь

Крем, який загоїв тріщинку біля ока
Крем, який загоїв тріщинку біля ока
Крем, який загоїв тріщинку біля ока

Я писала про свої враження від сироватки 🔻

https://club.makeup.com.ua/post/25078/

В січні я помітила і відчула тріщинку в зоні, де з'являються гусячі лапки, а сироватка лише додавала мені неприємних відчуттів поколювання разом з цією проблемою

Здається мені так трапилось через недостатнє зволоження, тому я перестала користуватися цим засобом

Тоді вирішила не грати з долею і замовила перевірений бренд, який полюбляю

Склад доволі хороший, тут комплекс 6 форм гіалуронової кислоти, яка заповнює нестачу вологи, кофеїн, який має зменшувати видимість темних кіл та набряків, комплекс пептидів, які розгладжують зморшки і бакучіол, який стимулює оновлення епідермісу

В описі вказують вік 30+, але я вже не звертаю уваги на це, а лише на склад і на свої потреби

А щодо потреб - достатнє живлення, насичення вологою, підвищення пружності та еластичності шкіри, то крем їх всі закрив

А головне - позбавив злощасної червоної тріщини, яка стала зникати та загоюватись вже на наступний день від першого користування

Зараз шкіра виглядає так, наче нічого там і не було

Можу зробити висновок, що з регенерацією та заживленням він впорався, а також зняв почервоніння, яке не проходило тиждень

До речі, якщо порівняти з попереднім засобом від Tink, крем Eveline не скочується під макіяжем, коли добре поглинувся шкірою

Консистенція в крему густенька, колір білий, жирності чи липкості не залишає

Об'єм 20мл

Ціна приємна, я купляла за 95 гривень

Спокійно можу радити🌹

Ps: сироватку Tink можу комусь подарувати чи обміняти, якщо хотіли б спробувати, її в пляшечці залишилось більше половини