𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Мультиспрей 10в1 від You look.

Мультиспрей 10в1 від You look.
Мультиспрей 10в1 від You look.
Мультиспрей 10в1 від You look.

Розгорнутий відгук з фото 👇

Колись у мене вже був цей мультиспрей 10в1, купляла його за рекомендацією свого перукаря. Засіб мені дуже подобався і ось я знову вирішила заказати його повторно.

Мультиспрей 10в1 від You look.

Засіб в форматі спрею, але має кремову текстуру.
Аромат у нього дуже приємний, яскравий і насичений, спокусливий і манкий. На волоссі тримається не довго, просто згодом стає менш інтенсивнішим. На мою думку він сподобається кожній, пахне просто ммм!!!

Спрей розпилює мілкими кремовими краплями.
Наносити його можна і одразу розпилюючи на волосся, але я спочатку дозую необхідну порцію в долоні, розтираю його між них, а потім переношу на пасма. Так я хоч контролюю, щоб все рівномірно розподілилося.

Крем білого кольору, напівпрозорий, має легку текстуру. Він наче флюїд.
І на вологому і на сухому волоссі працює однаково гарно. Як правило я використовую на вологе після миття перед сушкою феном. Буває, що і на сухе, коли, наприклад, десь зім'яті прядки і мені треба їх розрівняти, чи просто хочеться щось нанести ))

Волоссям поглинається швидко, липкості, чи інших неприємних відчуттів після себе не залишає, не склеює.

Чим саме сподобався цей крем?

✓По-перше, він має термозахисну дію і захищає волосся від нагрівальних приладів.
✓У своєму складі містить багато корисних компонентів: арганову олію і макадамії, насіння льону, екстракт шовку, амінокислоти кератину, екстракт морських водоростей, протеїни зерна і т.д.
✓ Крем має легку текстуру і зовсім не обтяжує волосся, не робить його на вигляд брудним і жирним, навіть, якщо нанести більше;

✓ Засіб полегшує розчісування
✓ Допомогає прибрати пухнастість і розгладжує посічені кінчики.
✓ Зволожує, надає гладкості, шовковистості і трохи більше блиску. Живлення помірне, воно не обтяжує.
✓ Робить волосся більш доглянутим
✓ Має антистатичний ефект

Виробник позиціонує цем мультиспрей як 10в1, також акцентує увагу, що він захищає волосся від ультрафіолету, зберігає колір і не тільки.

Насправді засіб чудовий, мені дуже подобається від нього ефект. Він виконує багато заявлених функцій.

У продажі від цього виробника є такий самий, але в зеленосу флаконі. Перукар тоді наголосила, що у рожевого запах краще, тому я брала тільки його.