Kizza

Туторіал Pink Skull Demon

Туторіал Pink Skull Demon

Сьогодні не забула засвітлинити основні макіяжній кроки цього чудового образу 🥰 Приємного читання!

Після того як ми вмились та посміхнулись, необхідно прибрати волосся. Заплітаємо косу і ховаємо під шапочку.

Пензлем дуофіброю від Topface наношу аквагрим на обличчя,шию і зону декольте. В мене це колір Pink. Фото в один і два шари🪄

Малюю брови і щелепи аквагримом Black та White. Поки без деталей коли все висохне - я трохи дофарбую об'єми😉

Білим олівцем фарбую нижню слизову. Чорним каялом верхню слизову + промальвую стрілку. Все це покриваю пігментом - блискучою "Цвітан" від Owl.Serena

Роги стандартно я клею на рідкий латекс. Додатково "армую" низ-основу рогу паперовою серветкою замоченою в латексі, ну або ватою, якщо потім місця росту ріг буду покривати кров'ю. Роги в мене зліплені з полімерної глини, тому вони доволі важкі, щоб просто триматись на лобі без додаткових укріплень 🤣

Тут, як бачите з'явились додаткові елементи під бровою та об'єми в "черепній" частині макіяжу. Роги я декорувала напівнамистинами і стразами. А ще роги стали срібними бо я їх покрила металічною пудрою-порошком від Mehron. Клеїла все на латекс від Mehron.

На порядку денному в мене здоровенні віїща. На нижній повіці були теж вії, але вони відлетіли коли я вставляла-знімала лінзи. Близькі ракурси були зроблені після основного "фотосету".

Найстрашніше мені було те, що лінзи що на мені повністю сліпі.єдине що - коли направляєш собі в обличчя потужний ліхтар можна "побачити" ту тоненьку "зіницю" і якось спробувати її поправити щоб не були очі "одне на нас, а інше на Кавказ", як на останній світлині🤣

Я прям кайфонула від цього образу, мені прям подобається майже все😉 не подобаються лінзи в яких нічого не видно😂 Я годин 5 ходила не могла піти вмиватися бо дуже комфортний в носінні цей образ і я прям раділа коли проходила повз дзеркало 🥰 Шановні психологи і психіатри заспокойтесь - діагнозів в мене німа і собою я цілком задоволена😉

Маму признали і не боялись🤣 Як пожартував мій друг в одній соц мережі - що малій бабайки тепер не страшні😅

До зустрічі в нових дописах та луксах!!! Дякую за увагу 😉