wowmom

Той момент, коли настав час фарбуватися! L'Oreal Excellence у віддінку 8.12 Містичний Блонд.

Той момент, коли настав час фарбуватися! L'Oreal Excellence у віддінку 8.12 Містичний Блонд.
Той момент, коли настав час фарбуватися! L'Oreal Excellence у віддінку 8.12 Містичний Блонд.

Привіт, красуні!

Своє волосся я фарбую один раз на місяць, тому що мене бісить відросле коріння. Навіть, якщо це один сантиметр:-) Мій натуральний колір на 7-мі рівні глибини тону (звичайний русявий), а я хочу, щоб він трошки був світліший, але і не тотал блонд.

Останні рази (дякуючи Мейкап), я використовувала фарбу L'Oreal Excellence Universal Nude 8U, і вона мені дійсно дуже сподобалася. Віддінок виходив нейтральний бежевий: не надто світлий, не надто темний, і з легкою теплинкою. Коли мені хотілося більш прохолоднішого коліру - я мила голову шампунем проти жовтизни.

Тож на цей раз, я також вирішила купити фарбу з лінійки Excellence, але колір обрала 8.12 Містичний Блонд. Якщо розшифровувати цифри, то це звучить, як світло-русявий попелясто-фіолетовий.

Той момент, коли настав час фарбуватися! L'Oreal Excellence у віддінку 8.12 Містичний Блонд.

Звичайно, результат фарбування залежить від багатьох факторів, але ось таку таблицю відповідності кольору ви можете побачити на упаковці. До речі, виробник заявляє, що ця фарба здатна освітити натуральну базу на 2 тона.

І просто нагадую для тих, хто не знав, що фарба фарбу не освітлює.

В комплекті є тюбик з фарбою, окисник, зручна насадка, якою легко наносити фарбник, шампунь та бальзам після фарбування (дуже класні).

Отже, що ми маємо?

Відросле коріння на 1 см - 7го рівня глибини тону, довжина на 8-9, кінці пошкоджені на 10 рівні глибини тону. Нещодавно тонувалась фіолетовою маскою, тому водо має попелястий віддінок.

Фарбу я наносила на корені, і скільки вистачило - на довжину. За 10 хвилин до змивання, розтягнула до кінчиків.

Перші хвилин 10 шкіру голови трошки припікало, але не критично. Фарба має запах аміаку, проте очі не виїдає.

L'Oreal Excellence висвітлила мені корені до бажаного 8-го рівня, і, звичайно, корінь вийшов з теплим підтоном. Це було передбачувано, бо для того, щоб отримати тон-в-тон, треба було б "по-хорошому" висвітлити його окремо.

Що стосується довжини...на фото, насправді, не дуже видно різницю, але в житті віддінок став буквально на 1 тон темніший, ніж в мене був, з таким же холодним підтоном. В цілому - виглядає симпатично, але якщо вже прискіплюватися, то можна помітити, що корінь вийшов світлішим за основну довжину.

Коли холодний віддінок змиється, буде однаково.

Волосся після фарбування м'яке, і саме за це, я дуже люблю фарбу L'Oreal Excellence.

Що ж, досвід був цікавий, але в подальшому, я повернуся до L'Oreal Excellence Universal Nude.

Дякую за увагу 😘