Skomska Olya

Ще одна посилочка із закупів на BLACK FRIDAY

Ще одна посилочка із закупів на BLACK FRIDAY

Я намагалась стримувати себе на максимум )

але все ж декілька мінімальних замовлень було зроблено і ось одне із них)

Пілінг-тонер з фруктовими кислотами від Elizavecca, саме через даний продукт було створено замовлення, адже вартість була всього 110 грн , плюс гарні відгуки і дуже хотілось спробувати ))

Цікавий дизайн , хороше пакування. Покладаю на нього надії) з часом поділюсь враженням )

Ще одна посилочка із закупів на BLACK FRIDAY

Постійно користуюсь даною фарбою у відтінку 3 U , та вже писала відгук: https://club.makeup.com.ua/post/19969/ .

Але ж цього разу мені захотілось експерементів ) ахах) і я обрала новий відтінок : 4.11 Ультра попелястий каштановий . Проти жовтизни, технологія фіолетового кольору.

Мені сподобалось слово - попелястий) я чомусь вирішила, що це буде красивий, глибокий, темний відтінок.

В день отримання посилки(на вихідних) я відразу пофарбувалась )

і що я вам скажу? - я розчарована. Навіщо потрібен був експеремент з кольором - не розумію) на волоссі , яке відросло - я отримала просто каштановий відтінок з рижиною, який зараз суттєво відрізняється від кольору по всій довжині. Навіть фіолетова маска для волосся, та шампунь , які в комплекті - не виправили ситуацію)))

я дуже не люблю на своєму волоссі теплі відтінки, не бачу себе з ними , тому потрібно знову перефарбуватись і цього разу без експерементів)

І звісно добила замовлення та знову придбала маски для обличчя)

Я тканинних не люблю, але мама обожнює) тому буде для неї запас масочок )