Кузя Ю-а

Moon&Rune Cupuacu Eye Area Cream

Moon&Rune Cupuacu Eye Area Cream

Шкіра повік має ряд особливостей.

Вона дуже тонка, рухлива за рахунок очного яблука, має мало колагену та еластину, часто піддається УФ-випромінюванню – тому схильна до ранньої появи зморшок і фотостаріння. Також, у ній набагато менше сальних залоз, що може призвести до зневоднення. Близьке розташування кровоносних судин може провокувати темні кола та синці під очима. А ще втрата пружності та мішки від невеликої кількості жирової тканини.

Такі природні відмінності цієї зони обличчя вимагають використання спеціальної косметики, яка захищатиме та зволожуватиме ніжну шкіру навколо очей.

А зволожена шкіра - здорова та красива шкіра!

Для зволоження шкіри навколо очей я обрала крем від українського бренду Moon&Rune, який створює натуральну косметику.

Його формула збагачена великою дозою вітаміну С, экстрактів петрушки та зеленої кави, які ефективно тонізують, розгладжують та вирівнюють тон шкіри.

Використовуючи його, я помічаю розгладження шкіри, та й сама шкіра стала більш пружною. Знімає темні кола та набряки. Дуже економний росхід.

Взагалі, я прихильник кремів, адже патчі чомусь постійно забуваю нанести. Та й сам ефект від крему мені більш довподоби.

Moon&Rune Cupuacu Eye Area Cream

Кремчик йде в скляному флакончику, має ніжну невагому текстуру, проте поживний. Гарно поглинається та має матовий фініш.

Особливості Moon&Rune Cupuacu Eye Area Cream:
- антиоксидантна формула з вітаміном С;
- містить екстракти петрушки, зеленого чаю та зеленої кави, які тонізують та підтягують шкіру;
- миттєво зволожує, а також бореться з темними колами та набряками під очима;
- олія купуасу пом’якшує та омолоджує шкіру;
- суміш рослинних олій – вишні, малини, гранату, гібіскусу та обліпихи – оновлює шкіру;
- вітамін Е бореться з віковими змінами навколо очей;
- екстракти моркви та артишоку укріплюють захисний бар’єр шкіри;
- 4 види гіалуронової кислоти зволожують шкіру на різних рівнях;
- 98% компонентів природного походження;
- не тестується на тваринах та створений з піклуванням про навколишнє середовище.