koryffea

Parles-vous posay?

Parles-vous posay?

Зараз я зроблю короткі огляди за 4 параметрами: комедогенність,склад,моя думка та причина покупки! Почнемо

Parles-vous posay?

Може бути і краще...

🎇- комедогенність досить висока,були спроби наносити його на певну ділянку ( у мене підборідд) і навіть через тиждень в мене досить є забиті пори та запалення

🎨- склад такий собі... спирт на 2 місці і це в спф для чутливої шкіри!

🔲-не рекомендую , я думаю що за таку ціну краще взяти корейські (isntree наприклад)

👻-його кількість в соцмережах зашкалювала,йому співали оди, але це мабуть дуже гарна реклама...

Отже, не рекомендую до придбання

🎇- некомедогенний , але спф не змиє, не піниться зовсім

🎨- нейтральний,без SLS,жирній та проблемній не підійде, є ніацинамід

🔲-був у наборі з спф, не куплю більше, просто не сподобався

👻-був у наборі з спф)

Отже, не рекомендую до придбання

🎇- досить небезпечний для акне, олія ши в наявності)

🎨- для сухої,атопічної шкіри буде гарний, але дуже небезпечно для жирної / шкіри з акне

🔲-рідко користуюся, для порізів,ожогів і інших побутових ситуацій норм.На лице ( проблемна шкіра) не наношу, бо лежить жирним млинцем і не вбирається дуже довго.

👻-Знов реклама!Американські блогери казали що це засіб для всього що існує, що він майже не рак лікує...Ну як slugger теж поганий, простою водою не змивається

Отже , рекомендую для придбання , але сухій шкірі

Мабуть єдине що мені подобається на 99,9 процентів

🎇- майже немає,але диметикон у складі ставить під сумнів алергенність

🎨- є ніацинамід,сквалан та пантенол, гарний впринципі

🔲-норм крем для схильної для акне шкіри.Посередьно зволожує ,не залишає плівки, вбиражться досить швидко. АЛЕ!!! Якщо його багато нанести , то буде жах, все що буде поверх нього буде дуже скатуватися!Треба наносити менше ніж горошинку

👻-Його не рекламували багато , але дерматолог сказала що мені підійде вранці, якщо буде сушити ефезел😋

Отже,рекомендую для покупки

Дякую за увагу, наступна частина буде на 20 лайків!