koryffea

МІЙ ПОРЯТУНОК ВІД ЛУПИ ВІШИ ДЕРКОС

МІЙ ПОРЯТУНОК ВІД ЛУПИ ВІШИ ДЕРКОС

Як мабуть у всіх у кого колись була лупа , всі використовували Сульсену, так вона деякий час допомагала,але це таке: нурофен для астми.Тоді в мене з'явився він - деркос!Це було щось!Як же кайфово було одягати шапку і не чухатися кожні півхвилини!

І діло було не у хлібі,не в солодкому а в правильному шампуні!

Розберемо склад по традиції:

AQUA / WATER - SODIUM LAURETH SULFATE - GLYCOL DISTEARATE - COCO-BETAINE - GLYCERIN - DIMETHICONE - CARBOMER - CI 19140 / YELLOW 5 - CITRIC ACID - MENTHOL - 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL - PPG-5-CETETH-20 - SALICYLIC ACID - SELENIUM SULFIDE - SODIUM BENZOATE - SODIUM CHLORIDE - SODIUM HYDROXIDE - TOCOPHERYL ACETATE - PARFUM / FRAGRANCE

parfum-віддушка,і мені здається вона засильнувата як для останнього місця)але вивітрюється досить швидко,пахне як дідовий одеколон😂

yellow 5-барвник,може бути подразнювачем

dimethicone-в косметиці для обличчя мій редфлаг, але в шампунях наче норм🤷🏻‍♂️

SLS-популярний ПАВ,зазвичай мені не підходить,але тут має більш легку дію через коко-бетаїн , натуральний ПАВ який полегшує дію з SLS разом з Citric Acid

Розхід:дуже економний, користуюся з +-середини січня ,і він використаний на половину!

Баночка: в зелених тонах на білому фоні, не пачкається

Застосування:нанести на вологу шкіри голову та вспінити,витримати 2-3 хвилини та змити

Колір: помаранчевий, не залишає няких слідів на волосі

Моя оцінка : 11/10

ВСІ ФОТО У ПОСТІ МОЇ,ПОСТ НЕ Є ЛІКАРСЬКОЮ ПОРАДОЮ,САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

МІЙ ПОРЯТУНОК ВІД ЛУПИ ВІШИ ДЕРКОС