koryffea

МОЇ БАЛЬЗАМИ ДЛЯ ГУБ ТА ВІДГУКИ НА НИХ

МОЇ БАЛЬЗАМИ ДЛЯ ГУБ ТА ВІДГУКИ НА НИХ

Люблю я їх...І їх завжди замало.)

Як назле він десь запропостився:)Але ні!Тільки но знайшовся😂

Улюбленець,фаворит та ще які там іменники є для нього😁Обожнюю за легкий запах кави ,відустність плівки , та РЕАЛЬНЕ ЗВОЛОЖЕННЯ!Це не легке,не базове, а таке розгладження ніби в губи накачали води😍Розхід маленький,однієї баночки вистачає на 4-6 місяців кожноденного використання.

Оцінка 10/10

Йому в цьому році буде вже рік😂На 2 місці після хурав,він "відал віди", і це можно побачити по ньому

Про розхід не кажу,він реально невбиваємий😍Його треба трохи.Хвилин 10 після нанесення є плівка, але вона швидко вбирається, має легкий апельсновий запах.

Моя оцінка 8/10, не сподобалося те що в нього корпус швидко царапається

Був у мене двічі,без смаку і з чорницею, немає фото без смаку, та зараз є тільки чорниця.Ну що можу сказати, це просто вазелін з приємним запахом...Дуже жалкую що у мене велика версія, але як "сумчоно-дорожний" піде...

Моя оцінка 5/10

Не знаю що мене сподвигло його придбати...Може те що він повинен зробити мої губи схожими на губи а не на Рашмор,і ще те що він ла рош і в гарному тюбіку...Лежить неприємною плівкою на губах,нічого не зволложує, як його не нанось, та видавити його коли його залишилося мало це щось із задачі нереально

Моя оцінка 2/10,не хочу коментувати

Якщо вам цікаві огляди від мене,то пишіть у коментарі та ставте вподобайки😋

Всі фото мої,цей пост не консультацію професіонала/лікаря,самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я