Вікторія М🌹

Ефективність ПАТЧІВ від прищів з саліциловою кислотою

Ефективність ПАТЧІВ  від прищів з саліциловою кислотою

Прищі на моїй шкірі зʼявляються рідко, та все ж зʼявляються

Я якось звикла до поодиноких запалень, в житті не звертаю на них уваги і вони мені не заважають

Та подруга надіслала мені патчі від прищів і до цього я ніколи ними не користувалася і стало ціково

Я бачила в інтернеті як дівчата клеїли собі щось на прищі, після все погане звідти витягувалось

Та ці виявились не такими

Ефективність ПАТЧІВ  від прищів з саліциловою кислотою
Ефективність ПАТЧІВ  від прищів з саліциловою кислотою
Ефективність ПАТЧІВ  від прищів з саліциловою кислотою

На вигляд це ніби гумові наліпки у формі зірок, місяця та хмаринки блакитного кольору

HYDROGENATED POLY(C6-14 OLEFIN), CELLULOSE GUM, STYRENE/ISOPRENE

COPOLYMER, PARAFFINUM LIQUIDUM, GLYCERYL ROSINATE, PROPYLENE GLYCOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TOCOPHERYL ACETATE, SALICYLIC ACID, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL.

Ніде не зазначено в якій концентрації тут саліцилова кислота, яка і є головним інгредієнтом від запалень

Та стоїть вона в складі майже в кінці, тому можу здогадатися, що кількість її тут мізерна

В основному я клеїла патчі на ніч

Зверху них я мастила обличчя кремом, як зазвичай, по іншому не уявляю як ще користуватися, бо крем мах бути завжди

Зранку знімала і з результату було трішки менше почервоніння

Якщо був гнійник, то він таким і залишається

Вони нічого не витягують і не прибирають з обличчя, малоефективні

Можливо треба якась регулярність використання і в них ще є шанс, проте зараз моя думка при них така - для заспокоєння душі і щоб прищ не мозолив очі, можна його заклеїти зірочкою

Тепер мені принципово цікаво чи є ефективні патчі від прищів? Буду рада та вдячна за рекомендації 🌹