DARIIAKOVACH

#б‘ютічек рахую витрати на догляд за обличчям та волоссям

#б‘ютічек рахую витрати на догляд за обличчям та волоссям

Так як я затята тік токерша😄 Вирішила і сюди перенести такий собі тренд)

Так можна познайомитись з новими для себе продуктами і брендами,а також оцінити у скільки обходиться комфорт,краса і самовідчуття

Тож я почну,буде багато фото🫢

У мене скромний догляд,я мінімізувала його. Планую все ж додати сироватку і зволожуючий крем для обличчя, а також пілінг для волосся. Але на сьогодні мені достатньо і комфортно. Також майже всі бренди залишили ринок...а також є українські бренди.

Тож почну:

#б‘ютічек рахую витрати на догляд за обличчям та волоссям
#б‘ютічек рахую витрати на догляд за обличчям та волоссям
#б‘ютічек рахую витрати на догляд за обличчям та волоссям
  1. З чого я починаю свій ранок і завершую день. Це гель для вмивання від babe laboratorios. У мене щось середнє між нормальною і комбінованою шкірою,він гарно очищує,не стягує мою шкіру і я задоволена ним
  2. Далі після вмивання я наношу spf від love&loss,не перестаю зізнаватись в коханні йому. В ньому для мене ідеально все. Від упакування до складу,від відчуттів на шкірі до ціни. 🇺🇦
  3. Увечері я завжди використовую гідрофільну олію від terra matter. Вона гарно змиває як макіяж,так і спф. Має натуральний склад і не комедогенна 🇺🇦
  4. Також я приділяю увагу губам, зволожую олією від Ln pro, вона не розтікається і має приємний аромат кокосу. 🇺🇦
  5. А якщо губи обвітрюються або ж пошкоджені,то доводиться використовувати Carmex. Я не його фанатка,але він гарно зволожує і заживлює. Він не приємний на губах мені,тому використовую в необхідних цілях
  6. Також мені важливий вигляд брів,тому 1-2 рази на місяць я фарбую їх хною від Zola. Її вистачає надовго,подобається,що можна гратись з кольором і інтенсивністю. 🇺🇦

Тут максимально все коротко і ясно

  1. Шампунь від scalp. Гарно очищує до скрипу,мій жирний тип шкіри може бути чистим до 4-5 днів. А який аромат 😍 🇺🇦
  2. Маска також від scalp. Окрім нереального аромату робить волосся дуже блискучим і гладеньким.🇺🇦
  3. Щодо укладки,тут все просто. Я розчісую волосся розчіскою Janeke. Подобається,що можна розчісувати вологе волосся. А потім сушу розгладжувальною насадкою,так волосся стає дуже гарним,слухняним і рівним

1. Babe Laboratorios-300

2. Love&loss-380

3.Terra Matter-169

4.Zola-231

5.Ln pro-123

6.Carmex-160

7.Scalp shampoo-89

8.Scalp mask-115

9.Janeke-540

10.Dyson-не рахуватиму)

Загальна сума:2107

Багато чи мало-не знаю,але як є😄🤷🏻‍♀️

Дякую,що дочитали до кінця🫶🏼

Миру,тепла і світла вам,бережіть себе 🙏🏻🇺🇦