Lytvynenko

Гель для душу з ароматом манго Mayur

Гель для душу з ароматом манго Mayur
Гель для душу з ароматом манго Mayur

Гель для душу, що класифікується як натуральний, українського бренду Mayur з ароматом 🥭мангового десерту 🤤

Виробник зазначає, що засіб виготовлений з натуральної органічної сировини, делікатно очищає шкіру, насичуючи її вітамінами А, В, С, D і мікроелементами, а також має антиоксидантну дію, також оздоровлює шкірний покрив, знімає подразнення і сприяє підвищенню пружності шкіри.

Давайте розбиратися, що з цього отримаємо по факту.

Гель для душу з ароматом манго Mayur
Гель для душу з ароматом манго Mayur

Пакування: закруглена прозора пластикова пляшка, обʼємом 200 мл., із кришкою диск-топ. Я такі кришки не дуже люблю, бо з собою ризиковано брати, щоб не розлити. Але для домашнього користування зручно. На пляшці чорна етикетка з усією необхідною інформацією про засіб.

Консистенція: однорідний гель середньої густини помаранчевого кольору. Відмінно ковзає та піниться.

Аромат: це щось неймовірне 🫠 Уявіть собі стигле єгипетське манго яскравого помаранчевого кольору, яке ви нарізаєте, а солодкий та ароматний сік збігає аж до ліктів 🤤 І до цього смачнючого манго додайте ще присмак якогось кремового тістечка із тим самим манговим джемом! Аромат апетитний, не надто приторний, не хімозний, а саме їстівний і дуже приємний!

Відчуття на шкірі та враження: гель дуже приємний та економний у використанні! Делікатно очищує шкіру, без відчуття сухості та плівки на тілі. Аромат манго ще пару годин відчувається на тілі і навіть інколи привертає увагу оточуючих, коли зі спортзалу виходжу після душу. Шкіра після використання мʼяка та зволожена, одразу маститися лосьйон для тіла потреби немає, як інколи буває.

  1. Вода (water): розчинник, основний компонент гелю.
  2. Кокамідопропіл бетаїн (cocamidopropyl betaine): піноутворювач та очищувач.
  3. Гліцерин (glycerin): зволожувач, який зберігає вологу у шкірі.
  4. Коко бетаїн (coco betaine): м'який очищувач та піноутворювач.
  5. Молочна кислота (lactic acid) та натрій лактат (sodium lactate): ексфоліанти, які допомагають видалити відмерлі клітини шкіри.
  6. Сорбітан каприлат (sorbitan caprylate) та бензойна кислота (benzoic acid): консерванти, які зберігають продукт.
  7. 1,3-пропандіол (1.3-propanediol): зволожувач і розчинник, який допомагає іншим інгредієнтам проникати в шкіру.
  8. Ксантанова гумка (xanthan gum): загусник, який допомагає зберігати текстуру гелю.
  9. Парфум (parfum): ароматизатор.
  10. Гліцерил олеат (glyceryl oleate): емолент, який зволожує і пом'якшує шкіру.
  11. Капрілат/капрат каприлат (caprylyl–caprylate/caprate): емолент, який допомагає зберігати вологу у шкірі.
  12. Екстракт манго (mango extract) та екстракт кокоса (cocos nucifera (coconut) fruit extract): відомі своїми зволожувальними властивостями, покращують стан шкіри.

Я не можу погодитися із класифікацією цього засобу, як натурального. Хоча він містить натуральні складові, він не може бути повністю натуральним в сенсі виключно природного походження всіх компонентів.

А з Benzoic Acid, Cocamidopropyl Betaine та Coco Betaine людям із чутливою шкірою треба бути обережними: можливе виникнення алергічної реакції.

Хоча поганим я перелік компонентів назвати точно не можу.

Цей гель для душу ви маєте спробувати хоча б за цей розкішний аромат стиглих та соковитих цукрових плодів 🥭 Він залишається на шкірі після душу і ще пару годин ви кайфуєте від цього ароматного десерту 🫠

Він виконує свою функцію по очищенню тіла та відчувається максимально комфортним. Шкіра мʼяка, пружна, гладенька та не пересушена.

Я не можу погодитися із класифікацією "натуральний", але складників потенційно небезпечних чи агресивних не бачу.

Щиро раджу, особливо на літо, це така смакота 🤤