Матвієць Яна 🐱

Eveline Cosmetics Base Full HD

Eveline Cosmetics Base Full HD

Так це та яка казала, що не користується базами під макіяж

Але, як справжня жертва соц.мереж я не змогла пройти повз того, що маскує почервоніння

База представлена у тубусі об'ємом 30 мл

Аромату немає

На пакуванні вказано, що база містить spf 15, але я трошки не розуміюсь в цьому тому додам склад (можливо хтось із гуру мені підкажуть чи це дійсно так)

Aqua (Water), Dimethicone, PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Talc, Isododecane, CI 77891, Propylene Glycol, Trimethylsiloxysilicate, Sodium Chloride, Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Phenoxyethanol, Pullulan, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, CI 77288, Trimethoxycaprylylsilane, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, DMDM Hydantoin, Chlorphenesin, Propylene Carbonate, EDTA, Sodium Hyaluronate, CI 77499.

Eveline Cosmetics Base Full HD

По консистенції база ріденька, салатового кольору але гарно підлаштовується під колір обличчя

Так ви не отримаєте 100% перекриття, якщо маєте такий рівень почервонінь, як у мене

Але вона на диво непогано справляється зі своєю задачею, особливо якщо зверху додати бб-крем

Навіть я змогла вийти "в люди" тільки з базою не використовуючи зверху будь, що із маскуючих засобів

На фото "гола шкіра" та шкіра з базою

Тому це гарний варіант для дівчак томатиків, як я 🍅