Viktoria Ilnytska

Подарунковий бокс LAMEL

Подарунковий бокс LAMEL
Подарунковий бокс LAMEL

Привіт-привіт🌸

Весна іде красу несе, а разом з красою, принесла мені цей боксик, яким я вже давно користуюсь, та створити допис про нього, руки дійшли тільки тепер🙌🏼

І все завдяки Вашим вподобайкам цьому допису:

https://club.makeup.com.ua/looks/35522/

Дякую щиро за підтримку💗

Отже, в наборі були

🩷 Кремові румʼяна у відтінку 404

🩷 Олійка-тінт для губ у відтінку 404

🩷 Туш «Oversize»

Тепер давайте про кожен продукт окремо👇🏻

Це перші мої рідкі румʼяна😊

  • Упакування - як міні кремчик для рук. Це дуже зручно, легко видавлюється потрібна кількість засобу, не розтікається.
  • Дизайн - мінімалістичний, стильний.
  • Використання та розхід - достатньо маленької крапельки для розтушовки засобу на потрібну ділянку обличчя, на фото гарно видно скільки засобу я нанесла і як він виглядає розтушованим🙌🏼 Наступні рази ще менше наносила у повсякденному використанні, так мені комфортніше😊 Тушую такі румʼяна зволоженим бʼюті брендером)
  • Відтінок - 404 «Hot Lava»
  • Особливості - румʼяна представлені в обʼємі 10 мл і вони для мене будуть вічні, так як розхід у них ну дууже економний; їх можна спокійно наносити на губи легенькими рухами, або ж на повіки - досить універсальний продукт; легка кремова консистенція, дозволяє рівномірно розтушувати продукт і залишає гарний фініш.

Ці румʼяна підкорили моє 💗

Олійка-тінт, також в мене вперше😅

  • Упакування з міцної пластмаси
  • Дизайн - яскравий за рахунок такого соковитого кольору тюби, написи гарно розташовані, усе поєднується досить стильно😌
  • Обʼєм зазначено 3 мл
  • Аромат солодких ягід
  • Тінт представлений у відтінку 404 «Berry Ice», що досить яскраво виглядає на губах. Але я знайшла застосування даного засобу в поєднанні з іншим продуктом, і це дуо робить губи просто несамовито красивими та спокусливими😏 Але детальніше про це розповім окремим дописом)
  • Якщо промокнути губи серветкою, залишиться ніжний розуватий відтінок, що теж гарно виглядає на губах і залишає їх зволоженими🙌🏼
  • Можна наносити як самостійний засіб або поверх іншої помади👌🏻
  • Дана туш обʼємом 10 мл, призначена створювати «Oversize обʼєм»
  • Дизайн - виражений, стильний та яскравий💗
  • Щіточка - великий плюс для мене, що вона є силіконовою. Чітко та гарно розділяє вії, мені це подобається😊
  • Також глибокий чорний пігмент, що міститься у складі, робить погляд виразнішим.
  • Перед нанесенням будь якої туші, я завжди використовую кьорлер, тут так само - це для мене ефективніше, так війки залишаються підкрученими до кінця дня🙌🏼

Загалом туш сподобалась, та все ж момент її змивання довший, так як трішки як пандочка виглядала в процесі😅

Ось так виглядає макіяж із застосуванням вищеописаних продуктів. Дуже свіжо, по весняному🌸

P.S Я знаю що ці продукти можна сміливо брати як для себе, так і в подарунок🙌🏼 Ціни бренду дууже приємні, а якість на висоті💗

А Вам як? Хто що пробував на собі, що найбільше сподобалось?)