Ксенія Вейсман

Найкращій бюджетний сонцезахист

Найкращій бюджетний сонцезахист

Почну з мого улюбленця, який вже майже закінчила. Це спф спрей, який можна наносити поверх макіяжу. Я ніколи не зустрічала нічого подібного серед бюджета, тому що цей засіб дійсно ідеально підходить для оновлення спф протягом дня з макіяжем.

Він сухий, просто сухий аерозоль. Тобто немає вологості як у інших спреях. Не залишає взагалі ніяких слідів на мейку. Але після використання раджу трішки прибити його рукою до шкіри, бо може бути як суха димка. І все. Він не липкий, на волосся не потрапляє, нічого не пачкає. Ідеальний варіант саме для оновлення спф протягом дня

Найкращій бюджетний сонцезахист

Наступним буде звичайний сонцезахисний спрей. Цей вже вологий, поверх макіяжу можна, але не у всіх випадках. Ідеально на обличчя без мейку, або руки/декольте. Вбирається і стає майже не липким. Неприємного запаху немає, об'єм великий, спф30. Зараз змінили пакування

Молочко для тіла та обличчя. Я використовую тільки на тіло. Швидко вбирається і не липкий, шкіру не сушить, навіть навпаки зволожує, особливо після солоної морської води та басейнів. Неприємного аромату немає. Зручний ковпачок, не протікає.