MAXIMOVA🌷

Ще одна баночка Garnier

Ще одна баночка Garnier

Це вже третя банка фруктових ароматних маскок від Garnier. Подобаються вони мені, тому почергово тестую щоразу нові. Першою була кавун - вона виявилась найлегшою за дією, друга - папайя, яка дуже сподобалась моєму волоссю, поживна і обтяжуюча, третя - ананас, вона трохи легша за папайю.

Перед тим, як детальніше буду описувати враження зазначаю: моє волосся рівне, довге, не товсте і фарбоване. З ним ці маски задовільно працюють. Враховуючи ціну, об’єм та дію я б радила спробувати.

Ще одна баночка Garnier

Маска допомагає підтримувати волосся у хорошому стані. За консистенцією густа і добре розподіляється по волоссю, іноді після нанесенні прочісую розіскою.

Після використання помічаю дію: волосся м’яке, доглянуте, менше плутається та магнітиться, кінчики не виглядають соломою. По довжині волосся живе, зволожене і менше пухнаститься.

Враховуючи, що у складі немає силіконів, які дають моментальний ефект, вважаю дію цієї маски хорошою для мого волосся.

Варто відзначити аромат, мені він дуже подобається солодкавий ананас🍍, після змивання відчувається на волоссі але не дуже активно.

  • 97% компонентів натурального походження
  • формула без силіконів
  • упаковка виготовлена з біорозкладного пластику
  • не тестувався на тваринах🐇