Марія Bondar

Морська капуста в таблетках?)

Морська капуста в таблетках?)

Усім привіт. Нещодано спробувала приймати новий суперфуд для себе - ламінарію в таблетках.

Ламінарія — це вид морських водоростей, які часто використовуються в харчових добавках і таблетках здоров'я. Вони багаті важливими мінералами, такими як йод, кальцій, магній, залізо, калій, які корисні для здоров'я.

Ось деякі переваги ламінарії в таблетках які я виділила

*Джерело йоду.

Ламінарія містить значні кількості йоду, який необхідний для нормального функціонування щитоподібної залози. Йод є ключовим елементом для синтезу гормонів щитовидної залози, які відповідають за різноманітні функції організму.

*Джерело антиоксидантів і вітамінів.

Ламінарія містить антиоксиданти, такі як вітаміни С і Е, які допомагають захищати клітини від пошкоджень вільних радикалів.

*Підтримка здоров'я серця.

Морські водорості, включаючи ламінарію, можуть допомагати підтримувати здоров'я серця за рахунок свого вмісту омега-3 жирних кислот і фікоксантину.

*Підтримка здоров'я кісток.

Ламінарія містить кальцій, який важливий для здоров'я кісток і зубів.

*Підтримка здоров'я шкіри і волосся.

Мінерали і вітаміни, які містяться у ламінарії, можуть підтримувати здоров'я шкіри і волосся.

Ну не скарб? Скарб! А найбільше круто те що ці БАДи в таблетках. Це робить приймання легким і без дискомфорту.

Важливо. Проконсультуйтися зі своїм лікарем, адже самолікування може бути шкідливим. Якщо ваш лікар окнув цей супердобавку - приймайте і не пошкодуєте.

Я приймаю поки кожного дня по таблеточці. Але в кожного доза може бути індивідуальна.