Olexandra

Ідеальний червоний олівець знайдено!

Ідеальний червоний олівець знайдено!

Я думаю, що багато дівчат шукають ту саму ідеальну червону помаду, яка буде пасувати і підкреслить природню красу 💄

Але чомусь мало уваги приділяється олівцям. Не знаю як ви, але у мене без нього не виходить красивий макіяж губ.

Сьогодні покажу вам три, один з яких найбільше сподобався.

💋 Color intense 05 Red. Темний червоний, жирненька консинстенція, добре тушується. Чомусь швидко у мене зламався і не має точилки.

💋 Bellaoggi Italia 04. Класичний відтінок, більш тверда консинстенція, перед нанесенням на губи треба трішки помалювати на руці щоб розігріти. Автоматичний олівець йде з точилкою.

💋 Mia makeup 15 Passion. І мій фаворит з цього списку. Ідеальний класичний відтінок, не затверда і не дуже жирна консинстенція, легко наноситься, добре тушується. Гарно прилягає до губ і поєднується з помадою. Поки що на ньому і зупинюсь.

Далі на фото є свотчі при денному світлі без редагування.

Як часто користуєтесь олівцями, чи ви одразу накладаєте помаду на губи? Або взагалі робите повністю макіяж губ олівцем? І якщо любите олівці, то які автоматичні чи контурні? Пишіть, буде цікаво почитати про ваші вподобання😉

ось ще пост на тему "ідеального червоного" https://club.makeup.com.ua/post/21823/

Ще незамінним помічником у ідеальному макіяжі губ є пензлик від Kodi W07. Зручний, плаский з витягнутим кінчиком, дозовано набирає продукт і легко наносить на губи.

Ідеальний червоний олівець знайдено!
Ідеальний червоний олівець знайдено!