Blics hair ✨💫

Вишневий бальзам для губ

Вишневий бальзам для губ

Сьогодні розглянемо бальзам для губ від Nivea із ароматом вишні 🍒

Проаналізуємо склад. Вигляд та запах.

Розповім Вам мій досвід користування.

бальзам виглядає гарно. Щільний пластик та кришечка, що гарно закривається. Запах вишні не навʼязливий, який зберігається навіть після року користування. Відтінок на губах залишає сильно помітний, але легко стирається звичайною салфеткою

Тут виникли питання, адже на сайте мейкап склад інший, а точніше більший ніж вказано на самому бальзамі.

І варто приділити увагу тому, що на сайті у складі присутні шкідливі речовини (виділені помаранчевим), а на помаді цих речовин немає. Тож розбираємо за складом, який вказано на коробочці

Octyldodecanol жирний спирт (помʼякшує)

Ricinus Communis Seed Oil касторовая олія

Cera Alba бджолиний віск

Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 створює плівку та помʼякшує

Cocoglycerides суміш гліцирідів з кокосової олії. Допомогає ковзати по шкірі

Butyrospermum Parkii Butter олія ШИ

Hydrogenated Castor Oil гідрогенат касторової олії. Щоб помада не плавилася.

Helianthus Annuus Seed Cera масло соняшника

Persea Gratissima Oil олія авакадо

Simmondsia Chinensis Seed Oil олія жожоба

Tocopherol вітамін Е

Helianthus Annuus Seed Oil олія соняшника

Технічні компоненти:

Ascorbyl Palmitate, Aroma, CI 15850, CI 77492, CI 77499.

Не скажу, що я в захваті від цього бальзаму. По-перше, я не дуже люблю вишневий запах, але тут він приємний.

По -друге, він має блиск, але проблема не в цьому, а в тому, що в складі є якісь маленькі крихітки, які відчуваються на губах.

Що мені не сподобалося, так це те, що бальзам, в порівнянні з "Nivea основний догляд" не так зволожує та помʼякшує, має якісь крихітк.

Його все ж таки краще використовувати як відтінковий бальзам, але потрібно бути обережною, адже він з легкістю залишає сліди та на губах виглядає досить яскраво!

В мене він вже рік, користуюсь досить мало. На сьогодні він вже виглядає не так гарно, як на сайті: написи стерлися, в бальзам знаходиться не лише в ковпачку)