Анна95

Черговий ХІТ від Maybelline! Нова туш Lash Sensational Firework Mascara

Черговий ХІТ від Maybelline! Нова туш Lash Sensational Firework Mascara

Сьогодні на огляд новинка - Туш для вій MAYBELLINE New York Lash Sensational Firework Mascara в ультрачорному відтінку.
Я люблю туші від марки Maybelline New York. (До цих пір пам'ятаю свою першу туш в жовтому флакончику куплену в 14років🥹) Вважаю їх найкращими у своєму ціновому сегменті. І звісно, я не змогла пропустити новинку.
💎Найцікавіше в цій туші – це щіточка та сама текстура. Тонка силіконова щетина та форма щіточки ідеально профарбовує кожну вію від самих коренів, додатково підкручуючи та піднімаючи їх. М'яка гелева формула чудово переносить продукт на вії, не доводиться по сто разів ялозити щіточкою - вії стають помітно виразнішими після першого профарбовування.
💎Формула туші не утворює грудочок, вії виглядають об'ємними, підкрученими, і водночас акуратними і легкими.

💎Туш реально крута! Я люблю драму на очах, але не люблю довго фарбувати вії. Стійкість туші мене теж, безумовно, порадувала, протягом дня в жару не осипалася і не відбилася на повіках. Змивається будь-яким засобом для зняття макіяжу без проблем.

Черговий ХІТ від Maybelline! Нова туш Lash Sensational Firework Mascara
Черговий ХІТ від Maybelline! Нова туш Lash Sensational Firework Mascara
Черговий ХІТ від Maybelline! Нова туш Lash Sensational Firework Mascara