Kizza

Продукти антифаворити

Продукти антифаворити

От ви знаєте, іноді продукти від перевірених брендів можуть виявитись не такими файними, як ми собі уявляли. То ж я назбирала 5 продуктів зі своєї косметички від яких я "здихаюсь" і які я більше нікооооли в житті не куплю і нікоооому не пораджу. Давайте розбиратись "хто", "що" і "за що"🙃

К-к-к-комбо з двох мною дуже поважних брендів. Причому олівці Lamel якийсь рік назад були моїм мастхевом, але раптом щось сталось з формулою і вони перестали фарбувати. Точніше треба реально прикладати силу, щоб вони віддали свій колір на брову. Обидва олівці "мікро" то ж щоб профарбувати брови я десь пару міліметрів олівця просто випадково ламаю, бо по-іншому ніяк не виходить. Ламель правда можна наносити на масну (крем, спф) шкіру і буде +- якийсь колір, бо, LN тільки видряпування кольору через силу. Короче на все добре, сподіваюсь не побачимось.

Тут все просто - засохла протягом трьох тижнів. На секунду моя Lamel, та що з пензлем не дивлячись на те, що намагається потекти при першій-ліпшій можливості вже близько 7 місяців радує мене жирним чорним кольором. Та бідна YSL яку зняли з виробництва не тільки має фетровий кінчик, але вже майже рік відмовляється засипати. Тому, на мою думку це просто безсоромно засохнути в такий короткий проміжок часу, що дуже мене розчарувало😢

Класно пахне шоколадкою, не має смаку, адекватний колір, тонка текстура, невагомо наноситься. Ніби все це ознаки дуже класного продукту. Але! Коли вона висихає, то карета перетворюється в гарбуз. Тобто вона починає сушити настільки сильно, що носити її можна лише постійно обдизуючи губи, щоб бодай якось приборкати ту пустелю🫠 А і обіцяні 12 годин стійкості - то неправда 😉

Ви вже читали про неї у wowmom Але я теж скажу "пару ласкавих" в її (помади😁) адресу. Все ок до моменту застигання. Коли вона застигла все буде сухо, але терпило до моменту голлівудської (на всі 32 зуба) посмішки. Потім помада потріскається, скукожиьься і обсипеться. І це буде виглядати жахливо, адже її не нашаруєш поверх "лушпиння" тому обходьте цю помаду стороною, або забудьте про посмішку

Отакий антитоп в мене вийшов) Чи згодні ви з переліком продуктів, чи навпаки, можете і хочете стати на захист представників даного списку? Які для Вас провальні декоративні продукти не в плані алергій на компоненти а в плані тотального невиконання обіцянок чи ті, що не виправдали Ваші сподівання?

Буде дуже цікаво почитати😏

Дякую за увагу ❤️

Зустрінемось в наступних дописах та луксах 😘