Missmili

Гель-мармелад для брів від Glambee

Гель-мармелад для брів від Glambee

Засоби для брів займають в моїй косметичці одне з ключових місць,трохи підмалювати і причесати брови це основа мого щоденного макіяжу

Повз новинки(а може і не новинки?!) від glambee не змогла пройти,ще й натрапила на гарну акцію

Вартість 75-150 грн

Відтінок 01

Обʼєм 13 грамм

Гель-мармелад-це засіб для стійкої фіксації і моделювання брів.

Гель-мармелад для брів від Glambee

В комплекті сам засіб у круглій баночці з кришечкою що відкручується, і щіточка для брів.

Пакування як і зазвичай у цього бренда - яскраве,дівчаче і дещо дитяче)

Мармелад для брів має легкий солодкуватий фруктовий аромат,ненавʼязливий і його при нанесенні особливо не помітно

Консистенція засобу мʼяка,гелева, і так,дещо схоже на мʼякий мармелад

В мене відтінок 01–жовтий,є ще 02-то він рожевий

Про відтінок далі

Наносити потрібно як звичайний віск для брів,набрати трохи засобу на щіточку і розчесати ним брови,тут важливо не перестаратись,трохи більше засобу нанести-і все,брови з жовтим відтінком вам гарантовані

От саме відтінок мене найбільш бентежить,навіщо він там?Уявляю як виглядає 02 відтінок-рожеві брови це щось)

Тому наносити потрібно обережно і дозовано

Фіксує класно,от чесно,пару рухів і брови самі тягнуться до верху.

На бровах відчувається комфортно-не сушить і не стягує шкіру,білого нальоту також не утворює(утворює жовтий😅якщо нанести багато на брови), не липкий,фіксація еластична,то ж брови на дотик не деревʼяні.

Фіксація і стійкість -чудові,робочий день витримують як прибиті!

На фото мармелад нанесений на чисті брови без олівця

З олівчиками також дружить,але найкраще комбінувати з твердим не жирним олівцем ,бо може трохи розмазатись форма

Чи сподобався мармелад?

В цілому так,фіксація і стійкість на висоті,а от жовтий фарбник тут явно лишній.