kareenelll

Мій найкращий бюджетний скраб

Мій найкращий бюджетний скраб

Люблю свою шкіру після скрабу, відчуття максимального очищення і гладкості. На цей скраб я натрапила декілька років тому. Тоді я вибрала запах груша-папайя і закохалась і в ефект і в запах. Зараз я спробувала запах шоколад-марципан. Ммм, як це смачно. Звісно вони не мають стійкого запаху, але в процесі використання ви отримаєте моооре задоволення🤤

Ефект:

  1. Скраб без солі, для мене це плюс, він не пече шкіру.
  2. Він досить мʼякий і не агресивний. Це теж плюс, тому що мені так набагато комфортніше. Звичайно цукор швидко розчиняється, але якщо скрабувати не дуже сильно мокру шкіру, тоді розчиняється повільніше.
  3. При змиванні він ніби в якесь молочко перетворюється, але залишається легка плівочка з масла. Ну це дуже приємний ефект😍
  4. Шкіра після нього дуже приємна і ніжна на дотик.

Недавно я взяла в подруги знаменитий скраб collistar. В складі була сіль+досить грубий. Я мала шалене подразнення. Можливо просто мені не повезло, бо більшість від нього в захваті. Але як я так і подруга прийшли висновку, що немає сенсу переплачувати, для себе я такий засіб купляти не буду, бо бюджетні і саморобні скраби з кави повністю мене влаштовують)

Тому рекомендую👍🏻

Мій найкращий бюджетний скраб