Ірина 🦋

Італійське молочко, що очищає, порятунок для сухої шкіри

Італійське молочко, що очищає, порятунок для сухої шкіри

Придбала я цей очищувальний засіб в Італії. Про нього мені розповіла подруга, у якої дуже чутлива шкіра обличчя, часто з'являється роздратування, свербіж та лущення, вона користується цим засобом.

Від виробника:

Молочко заспокоює, знімає роздратування та зволожує обличчя та очі завдяки екстракту ячменю, маслу жожоба та ніосомі NIO – TROX. Його формула ідеально підходить для всіх типів шкіри, від нормальної до комбінованої, залишаючи відчуття зволоженості та свіжості. Ідеально підходить для чутливої ​​шкіри, має на 99% натуральний склад.

NIO-TROX NIOSOMA: Завдяки вмісту TROXERUTINA, інкапсульованого в еластичні ніосомальні везикули, він демонструє надзвичайні протизапальні, трофічні та антиоксидантні властивості. 100% рослинні джерела роблять його, здатним зменшити почервоніння шкіри обличчя та/або шиї на 45%

ЕКСТРАКТ ЯЧМЕНЮ: Потужний зволожувач для чутливої ​​та подразненої шкіри. Всього за 2 години він може заспокоїти червону шкіру на 23%. Багаті вуглеводами, білками та поліпептидами, вони допомагають підтримувати зволоження та здоров'я шкіри

ОЛІЯ ЖОЖОБА: Багата вітамінами E, B2, B3 – заспокоює та бореться з проблемами шкіри. Це 100% натуральний активний інгредієнт. Протидіє та заспокоює проблеми шкіри (акне, сухість, екзема). Завдяки зволожуючій і пом'якшувальній дії зміцнює гідроліпідну плівку, захищаючи її від зневоднення і зовнішніх факторів. Зберігає шкіру гладкою, еластичною та м'якою

BLUE LIGHT PROTECTION: Масляний екстракт рису та сої 100% натуральний активний інгредієнт, здатний захищати шкіру від імуносупресії, спричиненої UVA-випромінюванням, протидіяти фотостарінню шкіри та сприяти виробленню HSP (протеїнів теплового шоку), завданням яких є розпізнавання, стабілізація та метаболізм пошкоджених білків, а також здійснення осмозахисної дії.

Від мене:

Заявлено, що молочко легко видаляє не водостійкий макіяж, але я завжди на початку знімаю його міцелярною водою або якщо були креми з spf то гідрофільним бальзамом, тільки потім вмиваюся молочком. Мені соло здається цей засіб буде не дуже добре видаляти косметику. Він не піниться, але витрачається ощадливо, тому що я вмиваю обличчя вже після основного зняття косметики, мені потрібно його не багато. Має легкий травʼянистий аромат.

У мене нормальна шкіра, мені дуже подобається ефект після вмивання цим засобом, шкіра після нього не пересушена, а на оборот є відчуття, що був нанесений якийсь легкий лосьйон, іноді після нього можу вже нічого не наносити на обличчя. Так само воно відмінно підійде для сухої шкіри, у чоловіка бувають періоди коли його шкіра лущиться, особливо це помітно на повіках і на лобі, йому багато засобів не підходять, після вмивання цим молочком його шкіра заспокоюється і лущення проходять.

На жаль зараз ніде не можу знайти цей засіб у продажу в Україні, коли закінчиться намагатимуся купити його знову в Італії

Обʼєм 250мл ціна на офіційному сайти 19,90€

Також від цієї фірми в мене є надзвичайно зволожуючий, зміцнюючий крем-стик MAESTADE для обличчя та шиї з ліфтинговим та освітлюючим ефектом https://club.makeup.com.ua/post/38883/

🥛MyIDi 360° Solution Il Lavandeto Cleanser

🥛La Roche-Posay Toleriane Dermo-Cleanser

🥛Juvena Pure Cleansing Calming Cleansing Milk

🥛Bioderma Sensibio Lait Cleansing Milk

🥛Byphasse Soft Cleansing Milk Face & Eyes All Skin Types

🥛IsNtree Yam Root Vegan Milk Cleanser

🥛Garden Aurantis Delicate Botanical Milk

🥛Green Pharm Cosmetic PH 5,5

🥛Veoli Botanica Face Cleansing Milk Emulsion Make It Clear

🥛FCIQ Косметика з інтелектом NoSecrets Honey Delicate Emulsion

🥛Neuro Sensitive Calming Cleanser

🥛Yucos Cleansing Milk

🥛Alanakosmetiks

🥛Kueshi Silk Cleansing Milk Leche Limpiadora Facial

🥛BingoSpa Silk Face Neck Cleanser

🥛Circadia Amandola Milk Cleanser