saybeautyk

P.CALM | Barrier Cycle Toner

P.CALM | Barrier Cycle Toner
P.CALM | Barrier Cycle Toner

Так як я наразі лікую шкіру доволі агресивним препаратом, то 90% моєї рутини направлено на зволоження та відновлення.

Коли шкіра подразнена, чутлива, з почервоніннями, потребує додаткового кроку в якості заспокоєння - я беру тонер від P.Calm.

У мене мініатюрка на 30 мл, яку я за два тижні вже майже закінчила.

Пляшечка зручна, пузата, має зручний тонкий дозатор, щоб не переборщити з кількістю продукту.

Сам тонер водичкової консистенції, прозорий.

Використовувати його можна по-різному:

🌿наносити на ватний паф (диск) і протирати шкіру;

🌿виливати на долоні невелику кількість продукту, і розносити по обличчю як сироватку;

🌿перелити у пляшку з розпилювачем (або придбати одразу цей тонер вже з розпилювачем, у P.Calm є така форма продукту) і користуватись в якості місту.

Я зазвичай користуюсь першим способом, наносячи на ватний паф. Обожнюю тонерами саме протирати шкіру.

Пробувала наносити і без ватного пафу, просто через руки, але мені чомусь так не дуже зручно.

Хоча для чутливої та подразненої шкіри краще уникати додаткового тертя і наносити саме руками або розпилювати тонер.

Так як дія тонеру направлена саме на відновлення, то він має доволі потужний склад, що містить:

🌿зволожувачі (WATER, BUTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, SODIUM HYALURONATE),

🌿вітаміни (NIACINAMIDE, PANTHENOL),

🌿антиоксиданти (ALLANTOIN, ADENOSINE),

🌿рослинні екстракти (Laurus Nobilis Leaf Extract, Plantago Asiatica Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Pinus Densiflora Leaf Extract, Thuja Orientalis Extract, Acacia Seyal Gum Extract, Centella Asiatica Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract)

🌿заспокійливі компоненти (AMORPHOPHALLUS KONJAC ROOT EXTRACT, LACTOBACILLUS FERMENT).

Зазвичай я наношу тонер після вмивання, через 2-3-5 хвилин.

Шкіра одразу ж ніби розгладжується, відчувається, що вона наповнена вологою. Почервоніння сходить трохи згодом, а от саме відчуття печіння або подразнення - майже одразу після нанесення продукту.

Зазвичай я зверху ще застосовую відновлювальну сироватку та Cato cream від цього ж бренду, але навіть при застосуванні просто тонеру і крему результат приємний. Шкіра заспокоєна, зволожена і відчуття сухості сходить та не турбує.

Тонер мені сподобався, він має економну витрату (в мене вона просто більша за рахунок просочування продуктом ватного пафу, та якщо наносити просто руками - це буде не так затратливо), потужну заспокійливу дію на шкіру.

До речі, забула зазначити, що продукт не має аромату, що є однозначним плюсом для чутливошкірих.

Загалом бренд P.Calm - це хороший вибір для людей, у яких є якісь дерматологічні проблеми, тому що їх продукти мають продумані і безпечні склади з ефективною дією.